Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akt oskarżenia
~skolopiendra niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 8:43
~ napisał(a): i takich co kradna i sprzedaja pelno....wszyscy wiedza ale milcza.
:D no sporo takich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 8:53
Wczoraj byłem w Krępnicy i nikt nie chwalił się, że działała tam taka "sprytna" firma. Niestety dzban nie wytrzymał i ucho diabli wzięli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcinek niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 9:24
Najciekawsze z tego wszystkiego jest to że Firma tego pana cały czas fuguruje w Urzędzie Pracy że potrzebuje pracowników.Ciekawe czy gdym został skierowany do pracy tam a został bym oszukany -czy mógł bym na drodze prawnej podac Urząd-posrednika -w państwie prawa jest to nie możliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 20:25
~Calineczka napisał(a): Szkoda tylko dziecka,bo w szkole będzie świeciło oczami za tatusia i mamusie,tym bardziej w tak małym środowisku.


Nie znam sprawy,ale czytając twoją wypowiedź to nie dziwię się że dzieci "świecą oczami"i są szykanowane.Pytanie kto nakręca inne dzieci? Rodzice!!!!!! Przecież od nas dorosłych słyszą te wypowiedzi Dziecko akurat w tym przypadku nic nie jest winne. Może calineczko warto zająć się swoimi dziećmi i dopilnować aby ich oczy nie świeciły.Prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 20:39
~ napisał(a): Może calineczko warto zająć się swoimi dziećmi i dopilnować aby ich oczy nie świeciły.Prawda?


Dlaczego dzieci Calineczki mają świecić oczami??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Calineczka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:03
Chwileczke,ty nie znasz sprawy,a ja w w przeciwieństwie do Ciebie znam i sprawe, i rodzine. Własnych dzieci nie mam,a jesli juz zostane mamą, to napewno nigdy nie będe mieszać świata dziecka, w świat dorosłych. Moja opinia dotyczyła małych społeczeństw ,gdzie to właśnie dzieci zbierają baty za rodziców,a tym bardziej jeśli skala, jak w tutejszym artykule, osiąga większy zasięg. Ps. Dzieci tez potrafią czytać,a wyżej wymieniona wioska jest tylko jedna na całą Polske,a i ludności nie za wiele...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:05
~ napisał(a):
~ napisał(a): Może calineczko warto zająć się swoimi dziećmi i dopilnować aby ich oczy nie świeciły.Prawda?


Dlaczego dzieci Calineczki mają świecić oczami??

Dlaczego? Też mi pytanie. Calineczka dba tylko o siebie a dzieci.... to już inna sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:24
calineczko jeżeli znasz tą rodzinę to współczuję tej rodzinie ,że ma takie osoby w swoim otoczeniu. W innym temacie szczegółowo opisujesz materialną sytuację tych ludzi.Pomyślałaś wtedy o tym dziecku?A co do twojej wypowiedzi to prawie ci uwierzyłam-PRAWIE to wielka różnica :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.