Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akt oskarżenia
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:27
~Obserwator napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Może calineczko warto zająć się swoimi dziećmi i dopilnować aby ich oczy nie świeciły.Prawda?


Dlaczego dzieci Calineczki mają świecić oczami??

Dlaczego? Też mi pytanie. Calineczka dba tylko o siebie a dzieci.... to już inna sprawa


Ale ona nie ma dzieci!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Calineczka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:34
Czy ja tutaj w jakikolwiek sposób upokorzyłam dziecko? Czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Teraz nagle to ja jestem ZŁA ,a pan który oszukał tylu ludzi jest w porzadku,zabierając innemu dziecku chleb od ust ,bo tatusiowi pieniędzy zapomniał wypłacić! Napisałam ,że szkoda mi dziecka,ponieważ to mała miejscowość, a rówieśnicy potrafią być dokuczliwi. Wiem z doświadczenia bycia dzieckiem,niestety. Pozdrawiam mimo wszystko i zycze dobrej nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:39
~Calineczka napisał(a): zycze dobrej nocy.


Dobranoc Calineczko :*
Przyjemnie się czyta Twoją "pisaninę"!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Calineczka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:48
Dziękuje,chociaż generalnie mówiąc ,czasem widze,że tutaj gorzej, niż u Kiepskich się dzieje :) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 22:55
Nie napisałam nigdzie , że w tym przypadku jesteś zła. Nie wyczytałam również, że napisałaś, że szkoda ci dziecka itp.Wyraziłam tylko swoją opinię na twój post i tyle,po co się podniecasz? Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Calineczka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 23:00
PS. Nie napisałam? I widzisz, po co Ty się dziewczyno podniecasz skoro nie jesteś w temacie?

Zmoderowano 11.01.2013 godz.20:48 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 23:06
Jeżeli skupiamy się na słowach "szkoda mi dziecka" a dalsza część wypowiedzi jest nieistotna- to przyznaję ci rację. I nigdy nie podniecam się czytając takie wypowiedzi.......tak dla twojej wiadomości.
No i żegnam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
9 stycznia 2013r. o 23:27
Ech baby baby...zawsze i wszędzie muszą się kłócić... kupcie sobie po drinku i podajcie łapki na zgodę. A wszystkim dzieciom (za karę za tę kłótnię) rozdawajcie jutro piękne uśmiechy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.