Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akt oskarżenia
~Calineczka niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 23:39
Dzięki Tatuśko ,ale ja nawet bez drinka mam zawsze dla każdego usmiech :) Ps. No w sumie dla dzieciaków to nie tylko uśmiech, ale i otwarte serce :) Pozdrawiam ,a dla (nie)rywalki spokojnych snów zycze,bo przecież każdy ma swoje emocje,i nie zawsze można je nacisnąć jak hamulec w aucie :) ( Moje już na wykończeniu...ale mechanik w drodze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joanna1309 niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 18:37
na jakiej podstawie prawnej został ten akt pokazany .wiecie ze grozi za to kara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZUL niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 19:53
hlopiie niedaj sie wrobic jak mie prubowali atego guwniarza podaj do sondu jakim prawem podal twoje dane wiem ze to nie ty ale ja tesz mam takih donosicieli

Zmoderowano 11.01.2013 godz.19:57 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 20:02
(...)Uznanie dla Straży Leśnej.

Zmoderowano 11.01.2013 godz.20:47 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WW niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 20:45
BREDNI NIE PISZCIE MACIE DOWODY NA TEN AKT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 21:19
Calineczko. Podzielam Twój pogląd. Krępnica to taki mały ciemnogród. Tam czas się zatrzymał na latach sześćdziesiątych. Nie wiem po co się poszkodowani tak rozpisują w internecie. To nie magiel. Poszkodowanym podpowiadam, aby odwiedzili kancelarię prawną i poprosili o napisanie pozwu. I na koniec, uważam, że proboszcz parafii w Trzebieniu powinien pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Nie wystarczy wizyta z kolędą. A może sołtys podejmie się mediacji? Zapewne większość poszkodowanych to mieszkańcy tej wioski. :P

Zmoderowano 12.01.2013 godz.11:53 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MISZKANIEC KRĘPNICY niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 21:31
U NAS JAK BY MOGLI TO JEDEN DRUGIEGO BY W ŁYŻCE WODY UTOPIŁ. NIE WIAŻE W TE BREDNIE .TO JEDYNIE ZEMSTA JAKIEGOŚ ZAKICHANEGO GNOJA.ABY KOGOŚ OSKARŻAĆ TRZEBA MIEC DOWODY A TAK TO JEDYNI KTOŚ PRUBUJE WYWOŁAĆ SKANDAL A WIEM Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA ŻE TO KARALNE .A JAK TEN PAN SIĘ UPSZE TO BEKNIE ZA TE BREDNIE WIELE OSÓB. WIĘ SIĘ ZASTANÓWCIE CZY WAM TO SIĘ OPŁACA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 21:35
SZCZERZE NIECH TYCH LUDZI CO PISZĄ O TYM PANU NIEPRAWDE SZLAK TRAFI.TO FAJNA FIRMA I FAJNY WŁSCICIEL PRACUJE JÓŻ 3 LATA I TYCH NIEROBÓW CO TAM PRZYCHODZILI DOBRZE ZNAM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza