Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielka Orkiestra w naszej okolicy - co i gdzie w powiecie
~ggg niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 12:22
dziś CENTRUM jest tylko i wyłącznie pod TESCO, tam trzeba iść! dawajcie! impreza się rozkręca, jest coraz więcej ludzi! pod tesco są wolontariusze, nie ma co narzekać trzeba lecieć:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
13 stycznia 2013r. o 13:19
Byłem i dałem - zachęcam innych.Powiedzieli,że z puszki nie będą wyjmować na opłacenie kosztów imprezy jak to było rok temu.
PS
Na całym świecie przyjęte jest (i należy do dobrego zwyczaju) charytatywne wspieranie medycyny..Szczekać i dywagować : dać czy nie dać,narzekać na służbę zdrowia,podpowiadać kto powinien finansować leczenie na innym topicu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 13:23
Puszki WOŚPowe? :P

Pewnie niedługo się tam pojawię i wrzucę. Mimo, że u nas w Bolesławcu są możliwości to niestety wytłumaczeniem jest - bo ludzie się zrazili. A nie oszukujmy się, że wystarczą tylko chęci osób które mogą pomóc. One jednak wolą co innego robić.

Sam wspomagam jak mogę Orkiestrę - aukcje Allegro (pierdółki bo pierdółki, ale dorzucam się) i w Lidlu dostałem serduszko... Ehh. Wielka szkoda, że u nas ludzie się zrazili WOŚPem (jeżeli to może być w ogóle jakieś wytłumaczenie).

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie z PIS niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 13:32
U nas w Zebrzydowej chodzą dzieciaki z podstawówki i zbierają do puszek u mnie już byli ja spełniłem obowiązek obywatelski i zachęcam do tego wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 13:56
zwykle dzisdostwo boleslawieckie gdzie sa ci kturzy biora taka wielka kase leniom nic niechce sie robic tylko krasc pienidze i pierdziec w stolek zenada brk sow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 14:01
urzednicy nie mają obowiązku organizować takiej zbiórki. co najwyżej mogą pomóc w organizacji przez udostępnienie lokali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sala MCC na odczyty zwolenników WOŚP niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 14:28
Lokale (MCC) udostępnią - jak przyjedzie antoś z kolejnymi rewelacjami nt. samolociku, księża też dzisiaj zbierali... na dach:) Udało się skompronitować imprezę w mieście w tamtym roku, a nie byli to ludzie od nowaka, to w tym mają czego chcieli, orkiestra w bolcu nie gra, a może to był specjalny plan: wsadzić takiego, co ośmieszy imprezę i zrobić skandal, żeby umarło śmiercią naturalną? A może władze nie będą się starzeć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 15:19
Żołnierzyki zbieraja;)fajne chlopaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego