Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielka Orkiestra w naszej okolicy - co i gdzie w powiecie
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 17:25
skorn napisał(a): Nie słyszałem, by Owsiak zachęcał do wpłacania na Caritas. Nie wiem więc czemu księża mają się zajmować WOŚP...
BO DAJĄC NA WOSP KTÓRA KUPI SPRZĘT DLA STARUSZKÓW ZABEZPIECZĄ SOBIE PRZYCHODY OD MOCHERÓW NA ZRODLA TERMALNE RYDZYKA...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Josef niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 17:30
gover napisał(a):
~Josef napisał(a): Owsiak to dla księży niechciany , bo im talarki odbiera w niedzielę...

Jest bardzo chciany. W tym dniu ilosc zebranych pieniedzy na tace jest znacznie wieksza. Osoby nie dajace dla WOSP daja wieksze sumy na tace. Oby czesciej byla WOSP.

Jakby ogłaszali ile dostają na tacę i płacili od tego podatekto można by było porównać a Volkswageny kosztują... Chcą być na wszystkich imprezach w B-c, ale na swoje tych którzy ich zapraszali to już nie zapraszają, wejście tylko dla wybranych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 17:38
~ciekawski napisał(a): Dzisiejsze wydarzenie dnia to nie WOŚP ale wizyta bośniackiego kardynała w naszym ciemnogrodzie pw. św Marii de Matijas!


Chyba dla ciebie. Dla mnie 1000 razy ważniejsza jest WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 17:42
~Josef napisał(a): Jakby ogłaszali ile dostają na tacę i płacili od tego podatekto można by było porównać a Volkswageny kosztują... Chcą być na wszystkich imprezach w B-c, ale na swoje tych którzy ich zapraszali to już nie zapraszają, wejście tylko dla wybranych...

Zbierz podpisy (minimum 100 tys) zloz obywatelski wniosek do Sejmu o zmiane istniejacego prawa. Nie zostales zaliczony do grona wybranych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Virgo niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:16
Niektórzy pisżący tutaj komentarze , piszą "bo piszą"...Jakoś mogłam pogodzić każdą ze spraw - wczoraj na tacę grosik a dzisiej wielokrotnośc grosika do puszki WOŚP. Nikt nie może byc pewien ,że dla niego los bedzie łaskaw i w zyciu nię będzie korzystał ze sprzętu medycznego , daru WOŚP. tego nie da się przewidzieć. W wiekszości szpitali w Polsce , widnieje sprzęt , na którym przytwierdzone są serduszka WOŚP. Gdyby nie Owsiak i "jego druzyna" , byłby ten sprzęt? Myślę ,że nie.Państwo nie dba o obywateli i ich zdrowie. Z pewnością nie przeznaczyłoby na ten sprztęt takiej kwoty , jaką przeznaczyła WOŚP przez lata swej działalności. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:24
Ja daję i na tacę i do puszki.Proszę nie dolewajcie oliwy do ognia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
13 stycznia 2013r. o 18:30
skorn napisał(a):
~Josef napisał(a): A widzieliście jakiegoś księdza co dawał na WOSP


Ja widziałem, za to nie widziałem, żebyś ty dawał.


To powiedz,który to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:49
Dlaczego w tym zakupczonym Nowogrodzcu nic się nie dzieje a tego śmiesznego burmistrza czczą jak PIS Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza