Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przeterminowane towary w Polo markecie

~Maja niezalogowany
10 lutego 2013r. o 10:43
Witam
Jeżeli robicie zakupy w polo markecie to sprawdzajcie datę ważności. Ja robiłam zakupy to dużo towarów było już po terminie, a sałatki które są na wagę to odradzam bo są też nie do zjedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2013r. o 17:15
:P a kto każe kupować po terminie...a gdzie nie ma...patrzeć...patrzeć i jeszcze raz patrzeć...tam też pracują tylko ludzie.Na forum każdy może pisać co chce,towar po terminie zawsze można zwrócić jak się ma paragon i zgłosić kierownikowi a nie robić afere :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
10 lutego 2013r. o 17:27
~ napisał(a): :P a kto każe kupować po terminie...a gdzie nie ma...patrzeć...patrzeć i jeszcze raz patrzeć...tam też pracują tylko ludzie.Na forum każdy może pisać co chce,towar po terminie zawsze można zwrócić jak się ma paragon i zgłosić kierownikowi a nie robić afere :)


dokładnie zgadzam się, jesteśmy tylko ludźmi. ja zawsze sprawdzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2013r. o 20:36
A ja nie zachowałam paragonu, bo nie przypuszczałam że zapakowano mi śmierdzące udka, no i 1.5 kg udek trafiło do kosza , a tak śmierdziały po wyciągnięciu z reklamówki, że z obrzydzeniem poleciałam od razu do śmietnika. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2013r. o 20:58
Urząd Skarbowy przypominał ,należy brać paragon.Urzędnik o nas dba a my nie potrafimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10013
#pogotowiehydrauliczne nieaktywny
10 lutego 2013r. o 23:39
działem mięsnym w polo markecie powinny się zająć służby sanitarne, bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie!! nie tylko udka tam śmierdzą!! mięso jest płukane i myte kilkakrotnie, kiełbasy, udka, podroby drobiowe sprzedawane w promocji są zawsze przeterminowane. sery pokrojone w plastry są przewijane kilka razy z nową metką. po za tym polomarket zasługuje na solidną kontrol z państwowej inspekcji pracy. można by było pisać książki o tym jak wielki nieład i zaniedbania ze strony kierownictwa tam mają miejsce!! pozdrawiam wszystkich nabranych na zepsute mięso, też kupiłem!! teraz wszystko wącham i nie kupuję już w polo!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 4:54
a kto wam kaze tam kupowac????jest tyle innych sklepow ze napewno jesli o te pare osob sklep sie pomniejszy to sie nic nie stanie :P najlepiej usiasc przed kompa i nakupczyc bo nic innego nie macie do roboty gdybym miala takie problemy jak wy to bym chyba z radosci skakala zajmijcie sie swoimi sprawami a normalnym ludziom dajcie pracowac :P tyle w temacie:)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 7:48
~ napisał(a): a kto wam kaze tam kupowac????jest tyle innych sklepow ze napewno jesli o te pare osob sklep sie pomniejszy to sie nic nie stanie :P najlepiej usiasc przed kompa i nakupczyc bo nic innego nie macie do roboty gdybym miala takie problemy jak wy to bym chyba z radosci skakala zajmijcie sie swoimi sprawami a normalnym ludziom dajcie pracowac :P tyle w temacie:)


Tyle Ci tam płacą za to płukanie ? niemożliwe :| A my , którzy piszemy ostrzegamy innych,aby nie trafili tak jak my. A ty jeżeli masz tyle roboty i problemów to co tu robisz na tym forum - musisz się wziąć za to i porozwiązywać je wreszcie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.