Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turnusy dla wybranych
~Prawnik niezalogowany
9 marca 2013r. o 7:52
Witam, rzeczywiście osoba, która napisała źe NIK zakwestionował przyznawanie turnusów rehabilitacyjnych tylko osobom z projektu ma racje. Proponuję po pierwsze: złożenie skargi na uchwałe Rady Powiatu do Wojewody Dolnośląskiego. Po drugie: zgłosiç sprawę do Dolnośląskiego Odziału PFRON celem przeprowadzenia kontroli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowana niezalogowany
9 marca 2013r. o 8:27
Prawnik, dziekuje bardzo za podpowiedz. Wlasnie mam zamiar tak zrobic. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Goniu niezalogowany
9 marca 2013r. o 17:11
Największym złem PCPR jest szefowa i pracownice przyjęte po jej znajomości. Panie Starosto- zrobić porządek wreszcie z tym działem,bo najgorsze dopiero nadejdzie po kontroli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
9 marca 2013r. o 20:15
~Zainteresowana napisał(a): A ja modle sie do Boga zeby moje dziecko moglo normalnie zyc i funkcjonowac. I zebym nie musiala brac kolejnego kredytu, ktorego nie bede miala z czego splacic. Moj maz pracuje, oplaca skladki i to od wielu lat. Ale niestety, leczyc dziecko musze prywatnie, na terapie tez prywatnie. Terazpia zajeciowa ? Oswiec mnie i powiedz gdzie jest i przez kogo prowadzona. Mam dosyc. I sprawy tej tak nie zostawie.


Na temat warsztatow pełna informacja w PCPR. kolonie integracyjne u Pani Bobek.Szczerze wsołczuje wszystkim dotkniętym problemem niepełnosprawności ale wszystkim pomoc się nie da jak nie wesprze najblizsza rodzina.Wiary, nadziei i wytrwałosci życze i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
9 marca 2013r. o 20:25
ela napisał(a): Czy to oznacza, że przez pół roku nie kupujesz leków, a w ciągu 2 tygodni spędzonych na turnusie zaoszczędzisz ponad 600 złotych? Może się to udać osobie w rodzinie, gdy jeszcze ktoś na źródło dochodu. Jeżeli liczysz tylko na siebie, to musisz przecież w każdym miesiącu (nawet w tym z turnusem) zapłacić za mieszkanie, prąd, gaz, telefon, może odłożyć na węgiel, kupić środki czystości, leki i jeszcze coś zjeść.


Ze wszystkim sie zgadzam tylko nie z przesadą.Tak własnie robię ,opłacam media ,czynsz nie zawsze wykupuje leki a życie w miom wieku i przy obecnym zaopatrzeniu to minimalna częś mojej emerytury.Turnusy wybieram przed sezonem po 700-900 zł i jest ok.Poszukaj po internecie w tym roku są jeszcze tanszeprzed i po zezonie a ośrodki dbają o wszystko.Powodzenia


Zmoderowano 10.03.2013 godz.12:17 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2013r. o 21:56
Turnusy po 700zł i tańsze, trwaja tylko 7-8 dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowana niezalogowany
9 marca 2013r. o 23:01
Majka, problem polega na tym, ze moje dziecko nie moze chodzic na warsztaty bez fachowej opieki terapeutycznej i psychologicznej. Turnus mojego dziecka kosztuje 5 tys. I zapewniam, ze nie sa to wczasy tylko intesywna terapia przez dwa tyg. Rodzina pomaga, ale tez ma swoje zycie i problemy. Dodam jeszcze, ze nigdy wczesniej nie otrzymalam dofinansowania z PCPR, wiec twierdzenie, ze wszystkim nie da sie pomoc jest nie wporzadku. Bo ktos jezdzi co roku, a ktos co roku dostaje odmowe...Pomijam juz fakt, ze robione jest to z naruszeniem prawa. Dlatego sprawa pojdzie dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodzic niepełnosprawnego dziecka niezalogowany
9 marca 2013r. o 23:37
i tak to właśnie wygląda od kilku lat w Bolesławcu,
dzieci nie mają szans na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych bo siłą rzeczy nie mogą być w programie...

smutne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza