Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy jesteśmy politykami
2900
#falco nieaktywny
29 marca 2013r. o 7:49
nie chce mi się odnosić do każdej wypowiedzi Przemysława dlatego poświęcę odrobinę czasu do ostatniego postu w którym ponownie wypacza sens lub zgoła wkłada w moje usta słowa których nie napisałem
nigdzie nie napisałem że,, nie żałuję ludzi pozostających w Polsce i nie mających pracy,,
jeśli mnie pan czyta to proszę to robić uważnie

przytoczony aforyzm w polskich realiach ma się jak ,,pięść do nosa,, bo nie ma w tym kraju ,,polityka,, który by się do tej zasady stosował...
pan też...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
29 marca 2013r. o 10:30
Panie Falco to co Pan tu prezentuje nie jest żadną polemiką .Nie jest nawet wymianą poglądów.Dlaczego zatem przypisuje Pan sobie prawo polemiki ze mną ? Mam prawo sam wybierać rozmówców .
Na innym wątku jeden z internautów proponuje mi założenie swojej strony z odrębnym regulaminem.Bardzo wybiórcze podejście do tematu.
Zaproponował nawet tytuł ;
" WOLNOSCDLAZBOCZENCOW.PALIKOT.PL " oczywiście anonim.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2013r. o 10:38
Panie Przemysławie, może wystarczy pomyśleć dlaczego ?
Może mają po prostu dosyć pańskich wpisów w formie spamu. Nie chcą czytać tych bredni a pan dalej naciska.
Szuka Pan wyborców ? Proszę wyjść na ulicę a nie hejterzyć po forach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 marca 2013r. o 10:47
co tobie Przemysławie trzeba napisać abyś zrozumiał jaką głupotą tu ,,błyszczysz,,
ja z tobą prowadzę polemikę?
czy ty wiesz na czym to polega?...jakie tu i z kim wymieniasz ,,poglądy,,
wklejanie linków i niedopuszczanie słów krytyki do siebie to według ciebie ,,wymiana poglądów,, ?
gratuluję !!!!oby więcej takich ,,polityków,, w RP. a ta partyjka zniknie a jedyne co po was zostanie to dowcipy na wasz temat...
tak jak napisałem wcześniej-nadal mnie bawisz bo zaskoczyć nie masz czym... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 marca 2013r. o 10:50
falco napisał(a):


Najnowszy sondaż to porażka Ruchu Palikota - 5%. I bolący fakt niepewności, czy wejdą do sejmu. Nawet Kwaśniewski im nie pomógł. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2013r. o 10:58
alter napisał(a):
falco napisał(a):


Najnowszy sondaż to porażka Ruchu Palikota - 5%. I bolący fakt niepewności, czy wejdą do sejmu. Nawet Kwaśniewski im nie pomógł. :)


alter - Tobie to nawet papież nie pomoże. Weź się do roboty bo swoimi głupimi tekstami się nie dorobisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 marca 2013r. o 11:01
~ napisał(a):
alter napisał(a):
falco napisał(a):


Najnowszy sondaż to porażka Ruchu Palikota - 5%. I bolący fakt niepewności, czy wejdą do sejmu. Nawet Kwaśniewski im nie pomógł. :)


alter - Tobie to nawet papież nie pomoże. Weź się do roboty bo swoimi głupimi tekstami się nie dorobisz!


Azorek do nogi :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2013r. o 12:33
alter napisał(a): Najnowszy sondaż to porażka Ruchu Palikota - 5%. I bolący fakt niepewności, czy wejdą do sejmu. Nawet Kwaśniewski im nie pomógł. :)


Wiesz że dzwonią ale nie wiesz gdzie!!:P Kwaśniewski miał im pomóc w wyborach do europarlamentu, a nie w wyborach do sejmu!! :) Według Homo Homini, w wyborach do eroparlamentu, Europa+ a więc Kwaśniewski z Ruchem Palikota , mają 10,7 % poparcia. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.