Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak na Pizzę to tylko do Grubego
217
#Anonim217 nieaktywny
24 maja 2013r. o 18:37
na wynos pakują??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamila123 niezalogowany
24 maja 2013r. o 20:45
a slyszeliscie ze gruby zamyka pizzerie?czy to plota.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 maja 2013r. o 8:50
Jadłem tam kiedyś pizzę :) Nie pamiętam nazwy ,bo zamawiał syn ;p
Zjedliśmy we dwóch dużą sztukę ,wypiliśmy po kufelku i wrażenie wyniosłem ,bardzo dobre. Chociaż muzyka nie była w moim stylu ,to smak pizzy i piwa był bardzo ok. Obsługa bardzo miła ,szybka i nie jest przesadnie drogo. Ogólnie, fajne i jedyne miejsce ,gdzie można miło spędzić wolny czas.
Dawno nie byłem :( Ale jeśli mogę coś doradzić ?
Przydało by się wprowadzić do menu ,- mini pizzę ,dla smakoszy piwa :) Piwosze wolą wypić 5 piwek i zjeść do tego maleńką pizzę :)
Smakosze pizzy jedzą dużą pizzę i wypijają do tego jedno i to często małe piwko :)
Dogodzisz większej liczbie klientów ,będą większe obroty .
Życzę powodzenia w interesie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
25 maja 2013r. o 9:02
Tylko jak zamawia się pizze z szynką to fajnie jakby tam była,a nie jakaś tyrolska lub coś w tym stylu.Dodatków stanowczo za mało,rzucone gdzieniegdzie, czuć samo ciasto.Postawić na jakość,a na pewno nie trzeba by było zamykać i zamawiających by przybyło. Ale fajnie,że są zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
25 maja 2013r. o 9:55
a gdzie w bolesławcu kupie pizze, pizza bianca tak zwaną białą z sosem zrobionym na bazie mleka albo pesto


Dopisane 25.05.2013r. o godz. 09:55:

a tak wo gule czy jakaś restauracja w bolesławcu serwuje focaccie ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
25 maja 2013r. o 10:31
~mieszkaniec napisał(a): Tylko jak zamawia się pizze z szynką to fajnie jakby tam była,a nie jakaś tyrolska lub coś w tym stylu


Najsmaczniejsza w naszych warunkach pizza :, to placek z naszymi pomidorami ,pieczarkami ,serami naszej produkcji ,ziołami z naszych plantacji ,szynki z naszego rynku radziłbym nie dodawać :)
Kolego "mieszkaniec" nie wymagaj ,żeby lokal w Gromadce serwował pizzę z szynką parmeńską ,posypaną parmezanem za cenę jaką oferuje .
Tym-samym : dobra rada dla właściciela :)
Popytaj gospodyń w okolicy jakie pizze i z czego pieką swoim chłopom :) Później dorzuć do tego browara i interes się rozkręci .

Pizza powstała jako żarcie dla ubogich tzw."przegląd zapasów"
W Gromadce ubogich nie brakuje :D Interes musi wypalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
25 maja 2013r. o 16:11
kto powiedział że na pizzy musi być szynka parmeńska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 maja 2013r. o 17:17
Widać że większość ludzi którzy dają komentarze nigdy nie byli w tej pizzeri :(
Ja byłam i pizza jest super duża smaczna i ceny super
Najpierw spróbujcie a potem komentujcie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.