Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Demotywatory o Bolesławcu: Fajrant
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 8:40
Nie wiedziałam że do rozpoznania totalnego bałaganu trzeba być szkolonym fachowcem jak nowator...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 9:10
To twierdzisz Nowator że dzisiaj lejecie ostatnią warstwę... Spróbuj to ja wezmę swój toster. Poza tym w którym miejscu demotywator wyśmiewa waszą fachowość? Ja widzę w nim tylko drwinę i irytację bałaganem który panuje na twoim placu budowy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:05
W imieniu mieszkańców chę podziękować Panu który zrobił i wstawił demotywatora oraz Redakcji za nagłośnienie problemu. Tak to wysprzątali że praktycznie kamyka nie znajdziesz.
I co panie Nowator, można?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 10:23
Komunikatory to potęga.Potrafią wynieść na piedestał,lub zgnoić ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1383
#nowator nieaktywny
28 maja 2013r. o 10:38
~mieszkanka napisał(a): W imieniu mieszkańców chę podziękować Panu który zrobił i wstawił demotywatora oraz Redakcji za nagłośnienie problemu. Tak to wysprzątali że praktycznie kamyka nie znajdziesz.
I co panie Nowator, można?!


i uważasz, że to zasługa demota?
nic bardziej mylnego... studzienki i inne urządzenia wyregulowane i posprzątane przed drugą warstwą asfaltu - niestety pogoda nie pozwoliła jej wyłożyć.

Może teraz ja porobię kilka fotek, jak to mieszkańcy tej ulicy wynoszą śmieci i rozrzucają po trawach na zapleczu tej ulic wzdłuż wału przeciwpowodziowego... Może zrobimy demota razem? :>

<b>Nie znasz mnie, ale nie martw się... wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy nawet ze mną nie rozmawiali...</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 11:20
......wynoszą śmieci i rozrzucają po trawach......palenie trawy i innego ziela źle wpływa na mieszkańców tej ulicy jak widać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8913
#ekudzio nieaktywny
28 maja 2013r. o 11:39
[img=1369733948_fs7qmh8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2013r. o 11:42
nowator napisał(a):
i uważasz, że to zasługa demota?
nic bardziej mylnego... studzienki i inne urządzenia wyregulowane i posprzątane przed drugą warstwą asfaltu - niestety pogoda nie pozwoliła jej wyłożyć.

Może teraz ja porobię kilka fotek, jak to mieszkańcy tej ulicy wynoszą śmieci i rozrzucają po trawach na zapleczu tej ulic wzdłuż wału przeciwpowodziowego... Może zrobimy demota razem? :>


Panie Nowator, uważam jednak że to jest zasługa demota i nagłośnienia na Bolcu. Cieszę się jednak że w porę zreflektował Pan swoich pracowników bo jak to mówią, lepiej późno niż wcale, gratuluję, tak to powinno wyglądać od początku, niemniej jednak dziękuję.

Co do śmieci na wałach... Oczywiście może Pan zrobić demota jednak wrzuci Pan kamyczek nie do ogródka mieszkańców ul. Kraszewskiego a wielu okolicznych ulic... Pan przecież nie myśli że śmieci nad Bobrem to zasługa tylko tych ludzi z Kraszewskiego... Doskonale wie Pan że tam cichaczem swoje śmieci wysypuje pół dzielnicy domków jednorodzinnych ale to chyba jest sprawa dla Straży Miejskiej a nie szefa firmy odpowiedzialnej za bałagan (na szczęście już miniony) na placu budowy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.