Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Nasz Przyjaciel Artur Kędzia
7612
bax
8 czerwca 2013r. o 23:02
Poznałam Artura w 2011r.,i ...brak mi sił na opisanie tego co czuję...

"Coś się kończy,coś zaczyna" ...
To życie pisze scenariusze,człowiek jest tylko aktorem...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 23:11
VIP007 napisał(a): Bernard-,,,STOP;;--za dużo jak zawsze sobie pismaki pozwalacie
''''Ten program o Arturze, który odmienił jego życie, miał tytuł: „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Artur nie żyje, coś się skończyło, nic się nie zaczyna.'''' to zacytowałem z Twojego artykułu,a teraz posłuchaj -sam napisałeś ,że nie zaprzyjażniłeś się z Arturem wiec nie znałeś go ,nie znałeś jego mocy ,,wiec ,że ARTUR-ŻYJE ;; ŻYJE JEGO HISTORIA ,JEGO przesłanie jakie zdołał przekazać ludziom którzy go znali ,ON jest wśród nas i właśnie zaczyna się następna część . Wiec ,że zanim coś napisze poznaj nie kończącą się historię którą my forumowicze -przyjaciele ARTURA WALECZNEGO kontynuujemy,,,


się wkurzyłeś widzę :(
Racja !!
Może Artur fizycznie już z nami nie będzie,ale to co zaczął nigdy się nie skończy !!
Nauczył nas wiele...i nawet jak go nie ma to dalej jego historia uczy...więc nic się nie konczy...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 czerwca 2013r. o 7:52
hemi napisał(a):
VIP007 napisał(a): Bernard-,,,STOP;;--za dużo jak zawsze sobie pismaki pozwalacie


się wkurzyłeś widzę :(
Racja !!
...


Dokładnie. Mnie też to wkurza.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
9 czerwca 2013r. o 8:06
Arturze, miałam przyjemność poznać Cię rok temu na imprezie Bolec.info. Twego radosnego uśmiechu, żartów i wspaniałego poczucia humoru nie zapomnę nigdy. Wierzę, że po drugiej stronie Twoje przygody dopiero się rozpoczynają i będą takie, jakie sobie wymarzysz.

Zostaniesz na zawsze z nami - w naszej pamięci, w naszych sercach. Dziękuję, że mogłam Cię poznać.

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gregb. niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 15:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 czerwca 2013r. o 20:00
VIP007 napisał(a): Bernard-,,,STOP;;--za dużo jak zawsze sobie pismaki pozwalacie
''''Ten program o Arturze, który odmienił jego życie, miał tytuł: „Coś się kończy, coś się zaczyna”. Artur nie żyje, coś się skończyło, nic się nie zaczyna.'''' to zacytowałem z Twojego artykułu,a teraz posłuchaj -sam napisałeś ,że nie zaprzyjażniłeś się z Arturem wiec nie znałeś go ,nie znałeś jego mocy ,,wiec ,że ARTUR-ŻYJE ;; ŻYJE JEGO HISTORIA ,JEGO przesłanie jakie zdołał przekazać ludziom którzy go znali ,ON jest wśród nas i właśnie zaczyna się następna część . Wiec ,że zanim coś napisze poznaj nie kończącą się historię którą my forumowicze -przyjaciele ARTURA WALECZNEGO kontynuujemy,,,



VIP007, nie chciałem nikogo urazić a jedynie przypomnieć jak doszło do tego, że Artur stał się ważny dla tak wielu osób, bo zakładam, że nie dla wszystkich czytelników Bolca jest to oczywiste.

CO do moich odczuć na temat tego co się stało... Są moje, subiektywne, tak to widzę. Może Cię to oburzać, ale na to już nic nie poradzę. Na pewno nie chodziło mi o to, aby Cię irytować i prowokować.

Jedno jest bezdyskusyjne: ten wątek to nie miejsce na nasz spór.

Pozdrawiam serdecznie.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 20:15
Bernard napisał(a):

zakładam, że nie dla wszystkich czytelników Bolca jest to oczywiste.




Dla tych co znali Artura jest oczywiste !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znajoma niezalogowany
9 czerwca 2013r. o 20:59
;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza