Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O pieniądzach z Funduszu Kościelnego na mszy dla dzieci
~antyklerykał niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 12:34
Alter - antyklerykalizm nie oznacza ateizmu ciasnoto umysłowa :> I kończę dyskusje w temacie, bo z betonami nie sposób rozmawiać !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 12:41
~ napisał(a):
nie, to nie sa wyjatki. pozdrawiam


W pewnym sensie tak, ponieważ zdecydowany procent nie podejmuje rozmowy wcale, nie zajmuje stanowiska. To tak prawie jak z wyborami, 40-50% nie głosuje wcale. Frekwencja zawsze jest około 60% :)


Dopisane 12.06.2013r. o godz. 12:41:

~antyklerykał napisał(a): Alter - antyklerykalizm nie oznacza ateizmu ciasnoto umysłowa :> I kończę dyskusje w temacie, bo z betonami nie sposób rozmawiać !!


Pewnie, że nie oznacza, ale to chodzi w parze. Nagle chcesz się wypierać, wybielać? Chyba sam nie wiesz, czy jesteś ateista czy wierzący. Zdecyduj się :)

Sam pokazujesz swoją cyt:"ciasnotę umysłową". Sam reagujesz jak "beton".

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 czerwca 2013r. o 16:02
Alter. Co ty na pokutę masz iść w zaparte za tego plebana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 17:09
Kościół otwarty to Kościół, z którego wszyscy spier...ją.
Ja jestem człowiek grzeszny, jak każdy z nas, i ja potrzebuję Kościoła tak samo, jak żeglarz błąkający się po morzu potrzebuje latarni morskiej. Jeśli się oddalam — to ona ma być właśnie tam, gdzie zawsze, wskazywać mi kierunek powrotu.
A kiedy jakiś palant wsadza mi latarnię morską na kółka i zaczyna mnie gonić, bo sobie ubzdurał, że powinien być ze światłem jak najbliżej mnie, to na ch... mi ten interes ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 21:25
ramaj napisał(a): Alter. Co ty na pokutę masz iść w zaparte za tego plebana.


Przynajmniej masz poczucie humoru :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2019
#mimumimu nieaktywny
14 czerwca 2013r. o 8:58
polak napisał(a): Słowo "odszczekać" moim zdaniem na mszy nie powinno paść z ust kapłana. Przecież są inne słowa: np. odwoła to co powiedział. A tak swoją drogą politykę wprowadzać do Kościoła naprawdę nie wypada.

słowo "odszczekać" używa się podczas wyrażania pogardy o danym człowieku, ale pewnie nie mam racji , bo katolicy są pełni tolerancji, a zwłaszcza kapłani :> :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
14 czerwca 2013r. o 9:32
alter napisał(a): ... ale to chodzi w parze...


Niekoniecznie.
Tak samo jak para parze.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
14 czerwca 2013r. o 9:58
Ze słownika PWN poloniści
"odszczekać, odszczeknąć — odszczekiwać
1. Ťo psie: zareagować na coś szczekaniemť
2. pot. Ťodpowiedzieć komuś niegrzecznieť
3. pot. Ťodwołać to, co się niesłusznie lub niesprawiedliwie powiedziałoť"

Co do zachowania księdza - msza dla Dzieci, nie ten czas, nie ta pora, zwykle chamstwo którego dużo w Polskim kościele. W du*ch im się poprzewracało i tyle.<

Zmoderowano 14.06.2013 godz.11:00 - powód: korekta (moderator)

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.