Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiać się czy płakać
613
Drill
11 czerwca 2013r. o 9:47
Parę miesięcy temu wracając z moją byłą lubą z lwowka - zobaczyliśmy na drodze w Suszkach szczeniaczka. Błąkał się po pasie jezdni i samochody ledwo przed nim uciekały. Zatrzymałem się, podszedłem do szczeniaka i patrze - wygłodzony , brudny i ślepy. Żal mi się go zrobiło to zabraliśmy do samochodu i postanowiliśmy udać się do weterynarza. Piesek dostał zastrzyki, tabletki na odrobaczenie itp. W trakcie wizyty zapytaliśmy się co z nim zrobić czy do straży miejskiej czy gdzie - nie było możliwości
by go przygarnąć (pracujemy po 10h dziennie i piesek by nie wytrzymał a potrzebował opieki stałej)
Weterynarz zasugerował byśmy skłamali na temat pieska - a dokładnie o jego znalezieniu - jeśli SM dowiedziała by się iż był znaleziony w Suszkach to kazaliby nam na własną rękę pojechać do jakiegoś schroniska....
Dla mnie to jest jakieś chore... oddaliśmy pieska, jednak po "obsłudze" wiedziałem ,iż SM za bardzo nim się nie zajmie...

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmiać się czy płakać - raczej płakać niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 12:36
"Śmiać się czy płakać" trafny tytuł, ale śmiać się czy płakać nad rzetelnością "redaktora" który przedstawił tylko punk widzenia "oburzonej" i "bardzo troskliwej" Pani, a nie dwóch stron. Najlepiej jest obarczyć winą urzędy, przecież tam pracują ludzie którzy piją tylko kawę, a nie wspomniał pan "redaktor" o tym, że Straż Miejska znalazła właściciela pas i to osobę nie z gminy ani miasta Bolesławiec tylko z Kliczkowa (gmina Osiecznica) i tym samym zaoszczędziła w budżecie 5 - 7 tysięcy złotych rocznie (bo tyle kosztuje bezpański pies w schronisku).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10929
#bleklu nieaktywny
11 czerwca 2013r. o 13:28
Pies uciekł Straży Miejskiej tak samo, jak ucieka właścicielom nawet kilka razy w tygodniu.


Dopisane 11.06.2013r. o godz. 13:28:

bleklu napisał(a): Pies uciekł Straży Miejskiej tak samo, jak ucieka właścicielom nawet kilka razy w tygodniu.



Urzędowi Gminy Wiejskiej*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 13:39
Straz Miejska jest od dawania mandatów za wychodzenie z psem bez smyczy czy kagańca, a nie od pomagania ludziom.

ja1 napisał(a): Tak dokładnie Straż Miejska winna że przepisy są takie a nie inne... Zlikwidować ją!!! Straż Miejska winna że jest Strażą Miejską a nie gminną... Zlikwidować ją!!! Straż Miejska winna, że w niedziele pracują tylko operatorzy monitoringu a strażniczka pewnie w dobrej wierze chcąc pomóc poinformowała kobietę co ma zrobić... Ale co tam zlikwidować Straż Miejską!!! Straż Miejska winna, że pies uciekł z Urzędu Gminy... Zlikwidować Straż Miejską!!! A co tam bezpańskie psy do Straży Miejskiej a oni niech je sobie biorą do domu, bo to przecież Straż Miejska jest odpowiedzialna za bezpańskie psy na terenie miasta i gminy?! chyba coś się komuś pomyliło!!!! Normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie bzdury.... Ale co tam Straż jest nie potrzebna zlikwidujmy ją ciekawe gdzie potem pójdziecie z tymi psami i innymi dziwnymi rzeczami, którymi rzekomo Policja się nie zajmuje. Pozdrawiam pana ,,Redaktora", który ponownie dał popis rzetelnego dziennikarstwa przedstawiając stanowiska wszystkich stron.....


Czy Pani strażnik miejska nie mogla zadzwonic do schroniska? Może nikogo w tym czasie (w czasie tych 5 minut) nie zgwałconoby i zabito. Czy strażacy sami nie mogli odwieźć psa tylko musiał to zrobić mieszkaniec miasta Bolesławiec który łoży podatki na tych strażników? Straż i tak sobie jeździ patrolując miasto, nadrobiliby 4 km (w obie strony) zawożąc psa? To jest właśnie ZNIECZULICA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 15:10
moim zdaniem wszystkie bezpańskie psy powinno się usypiać i problem z głowy... żadnych kosztów by nie było a zaoszczędzone pieniądze można by wydać dla potrzebujących ludzi lub na inne cele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 15:14
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego szanowna redakcja nie dała ogłoszenia ani zdjęcia tego psa inna sprawa że w tym przypadku urzędnicy zachowali się mało profesjonalnie.
Coraz więcej będzie tego typu artykułów przecież za rok wybory trzeba jak najczęściej „opluwać” władze i urzędników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 15:30
To wszystko jest tak oburzające,że czasami brak słów...Każda instytucja, która w taki czy inny sposób powinna pomóc, odbija piłeczkę tylko nie my, a kto pytam się ma pomóc? Pani Krystyno dla Pani szacunek, szkoda ,że tak mało jest takich osób jak Pani...pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 15:35
A Ci urzędnicy,nie bacząc na nadchodzące wybory,żyły sobie wypruwają ,aby nam dogodzić.I nie mają wyboru gdyż nadzoruje Ich człowiek o otwartej duszy,czystym umyśle ( i rękach)bezgranicznie oddany miastu i mieszkańcom,PO pierwsze Romek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza