Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mandat za dobre serce?
4469
#Patrzalski nieaktywny
15 czerwca 2013r. o 22:27
Każdy przypadek (wlepienie mandatu) trzeba sprawdzić indywidualnie ! Nie można wszystkich karać według szablonu. Pani pisze ,że pies przestraszył się burzy .Pies był przygarnięty ,więc pani nie miała wpływu na to czego zwierzak się boi ! Przygarnęła psiaka i nie widzę tu żadnego zaniedbania które mogło by być karane z urzędu . Urzędników zaś ... poprosiłbym o odrobinę empatii, i pomimo sztywno obowiązujących przepisów o korzystanie własnego rozumu . To nie boli :) Wręcz przeciwnie !! Powoduje to ,ze więcej ludzi będzie odczuwać do Was sympatię :* Przyda się sympatia społeczeństwa do Waszej dalszej działalności i nie będzie pytań czy w ogóle jesteście potrzebni . Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2013r. o 22:42
Patrzalski napisał(a): i nie widzę tu żadnego zaniedbania które mogło by być karane z urzędu .


Pierrdu pierrdu. Co ty jesteś za persona?co za autorytet w temacie? prawnik? sędzia? prokurator? ty możesz sobie nie widzieć zaniedbania i pogadać do mojej ręki :P sami znawcy tu się wypowiadają, a jakby twoje dziecko pogryzł? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
16 czerwca 2013r. o 21:39
Ja rozumiem ,że Ty jesteś obcykany w temacie :) Skoro twierdzisz ,że pies który ze strachu przed burzą przegryzł kojec i uciekał przed siebie, oby jak najdalej błyskawic i grzmotów ,byłby w stanie pogryźć jakieś dzieci ? Gratuluje . Twoim zdaniem ,pani powinna przewidzieć sytuacje i schować psa w bunkrze ,żeby nie uciekł ? Jeśli czytałeś cały temat ze zrozumieniem (w co wątpię) to ,pani takiej sytuacji przewidzieć nie mogła ,ponieważ pies został przez nią przygarnięty niedawno . Z całym szacunkiem ,ale zetrzyj sobie pianę z ust i : albo czytaj ze zrozumieniem ,albo pooglądaj obrazki i nie obrażaj innych swoimi "mądrościami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2013r. o 23:09
Patrzalski napisał(a): Ja rozumiem ,że Ty jesteś obcykany w temacie :) Skoro twierdzisz ,że pies który ze strachu przed burzą przegryzł kojec i uciekał przed siebie, oby jak najdalej błyskawic i grzmotów ,byłby w stanie pogryźć jakieś dzieci ? Gratuluje . Twoim zdaniem ,pani powinna przewidzieć sytuacje i schować psa w bunkrze ,żeby nie uciekł ? Jeśli czytałeś cały temat ze zrozumieniem (w co wątpię) to ,pani takiej sytuacji przewidzieć nie mogła ,ponieważ pies został przez nią przygarnięty niedawno . Z całym szacunkiem ,ale zetrzyj sobie pianę z ust i : albo czytaj ze zrozumieniem ,albo pooglądaj obrazki i nie obrażaj innych swoimi "mądrościami"


Brawo,to jest wspaniała wypowiedż,w pełni sie zgadzam,tez mam przygarniętego psa i wielu jago zachowań trudno mi było przewidzieć ,:gdybać " mozna ale wiedzieć na pewno to nie.A to jak ludzie zaraz sobie wyobrazają ,ze pies pożera dzieci ,to jest co najmniej dziwaczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 czerwca 2013r. o 23:37
Niestety, żaden człowiek nie jest w stanie przewidzieć zachowań swojego zwierzęcego pupila ! Obojętnie, jakie ma zwierzątko ! "Kto kocha zwierzęta, kocha ludzi" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2013r. o 12:56
Patrzalski napisał(a): byłby w stanie pogryźć jakieś dzieci ? Gratuluje . Twoim zdaniem ,pani powinna przewidzieć sytuacje i schować psa w bunkrze ,żeby nie uciekł ? Jeśli czytałeś cały temat ze zrozumieniem (w co wątpię) to ,pani takiej sytuacji przewidzieć nie mogła


Kolejne twoje pieerdu pieerdu. Kogo to obchodzi, że przewidzieć nie mogła? Jesteś jakimś psychologiem psów? a może sam jesteś pies? wiesz co pies ma w głowie? taki pies stwarza zagrożenie. Odpowiedzialni rodzice nie życzą sobie ewentualnych zagrożeń dla siebie i swoich dzieci. Według prawa włąścicielka odpowiada za psa. Została ukarana mandatem zgodnie z prawem. Jak ci się prawo nie podoba to je zmień :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:20
~ napisał(a): Kogo to obchodzi, że przewidzieć nie mogła? Jesteś jakimś psychologiem psów? a może sam jesteś pies?


"psycholog psów" to behawiorysta . Nie kształciłem się w tym kierunku i nie jestem psem :) Chociaż czytając Twoje wynurzenia ,dochodzę do wniosku ,że prędzej zrozumiem szczekanie psa niż Twoje .Zakładam z góry ,że nie masz żadnego żywego stworzenia pod opieką ?? Bo jeśli masz to z racji jego dobra ,należy się je odebrać.Dzieci (jeśli masz) też będziesz bił zawczasu ,bo przewidzisz ,że coś narozrabiają ? Jeśli twierdzisz ,że trzeba karać kobietę za to że pies którego przygarnęła ,uciekł ze strachu przed burzą ,to bardzo Ci współczuję .Musiałeś być bity w dzieciństwie ...po głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 czerwca 2013r. o 20:36
W całej tej twojej wypowiedzi same bzdety, wycieczki osobiste i właściwie nic mądrego na temat. Z tymi twoimi głupotami nie ma nawet co polemizować. Nic o mnie nie wiesz, a takie pierdoły wypisujesz. Zadaj sobie pytanie czy ty jesteś zdrowy?

Tymczasem prawo jest jednoznaczne. :)


Dopisane 17.06.2013r. o godz. 20:36:

Moje zdanie też jest jednoznaczne! powtórzę :)

"taki pies stwarza zagrożenie. Odpowiedzialni rodzice nie życzą sobie ewentualnych zagrożeń dla siebie i swoich dzieci. Według prawa włąścicielka odpowiada za psa. Została ukarana mandatem zgodnie z prawem. Jak ci się prawo nie podoba to je zmień."

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza