Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z bolesławieckim Ośrodkiem Ruchu Drogowego?
~Pizli niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 19:51
W barakach? Na razie? Spróbujcie otworzyć sobie nauke jazy! Metrów tyle plac taki wyposażenie kupczykie auto takie kibel osobno biuro osobno, a osrodek na razie w barakach? SKANDAL!!! Zgadzam sie z szkoleniowcem. MYsle że chodzi o to żeby bolesławieckie nauki jazdy kupiły Colty , bo takie są w jeleniej, za pół roku baraki sie rozbierze i wszyscy bedą się szkolić na Jelenią :( W legnicy rządzi Toyota i w tym sęk. Zabrać Legnicy dac Jeleniej. Przykre jest to że ktoś załatwia swoje interesy a nie dba o lokalny rynek pracy. Myśle że będziemy żałować że ośrodek jest w naszym mieście, ale jak zwykle Polak mądry po szkodzie :(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jeżdżący niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 19:52
~Ted napisał(a): Jesteście (...) czy ktoś z was zdających nauczył się jezdzić na egzaminie i po zdaniu prawka .Tak na prawde po dobiero człowiek uczy się jezdzić i ma doczynienia z nowymi sytuacjami na drodze.Kurs uczy jak zdać a nie jak zdać egzamin a nie dobrze prowadzić pojazd. Więc to chyba lepiej że ludzie z BC nie będą musieli dojerzdzac, tracic pieniądze na paliwo żeby zdawac egzaminy w Legnicy czy tam Jeleniej
taki jest cel kursu na prawo jazdy - nauczyć się jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Odbierając prawko masz prawo podróżować po całym świecie (polskie prawo jazdy daje taka możliwość). Inna sprawa czy ludzie kończący kurs umieją zdać egzamin czy umieją jeździć. jednak będę się upierał że na kursie jest czas się nauczyć a później tylko doskonalić.

Zmoderowano 27.06.2013 godz.21:36 - powód: korekta posta, po moderacji cytowanego (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 20:12
Ale ludki piszczą. Jak wygląda teraz kurs/ jak wyglądał 10 lat temu?
Wyjeżdżało się godziny po Bolesławcu, raz się jechało umówić do Legnicy na egzamin w godzinach kursu (2-3 godziny) a później się zdawało w Legnicy.
Jaka będzie różnica gdy będziemy zdawać tutaj? Żadnej różnicy nie będzie, bo teraz możemy sobie w godzinach jazdy pojechać na 10 godzin do Legnicy potrenować i zdać tutaj.
Widzicie różnicę? 3 godziny w Legnicy na umówienie się i 30 minut egzaminu, czyli 3 i pół godziny jazdy po Legnicy i wam się wydaje że potraficie. Teraz zdamy w Bolesławcu a możemy sobie pojeździć np. 10 godzin w ramach kursu.
Jak widać można na nowych zasadach lepiej się wykształcić (jak kto chce) z dwupasmówek, rond czy tramwajów a zdać sobie w Bolesławcu.
Myślicie że 30 minut egzaminu w Legnicy robi z was króla szos?
Nie robi.

Musicie sobie uzmysłowić że zostawimy pieniądze w swoim mieście i to już jest duży pozytyw WORDa w naszym mieście. Ja jestem za WORDem u nas.
Ale też należy dopilnować aby szkoły jazdy przymusowo godziny wyjeżdżały w Legnicy a nie szkoliły po Bolesławcu i wtedy będzie dobrze a nawet lepiej niż kiedyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 21:09
~ napisał(a):
Musicie sobie uzmysłowić że zostawimy pieniądze w swoim mieście i to już jest duży pozytyw WORDa w naszym mieście. Ja jestem za WORDem u nas.
Ale też należy dopilnować aby szkoły jazdy przymusowo godziny wyjeżdżały w Legnicy a nie szkoliły po Bolesławcu i wtedy będzie dobrze a nawet lepiej niż kiedyś.


Chyba oszalałeś że ktoś weźmie kursanta do Legnicy skoro egz bedzie w Bolcu! Po pierwsze cena, a po drugie bedą jexdzić w kółko tam gdzie egzamin. Wyjazdy zwieksza koszty więc nikt nie bedzie dokładał do interesu. Powstanie cała masa matołów drogowych. Testy robi się trudne że zdać cięzko a praktyka bocznymi drogami po miescie 38 tysiecznym . Och jak dobrze że mam już prawko :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bbb niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 23:12
Legnica to nie Bolesławiec!!!! więc nie piszcie bzdur, że będzie podobnie!!! Bolesławiec to dziura i niedługo zakorkowana dziura więc stanowczo jestem na NIE!!estem kierowcą i to codziennym więc niech nie rozpisują się Ci co nie mają pojęcia o skutkach egzaminu w naszym mieście. Ludzie protestujmy bo nam Elki miasto zakorkują i na lament będzie za późno !!!! NIE NIE i jeszcze raz NIE!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emma niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 23:36
Pytanie nie gdzie się zdaje, tylko czego kursant się nauczył. A co szkodzi na jazdę jeździć do Legnicy? Jeżeli ktoś oblewa, bo na przykład wymusił pierwszeństwo, to co ta za różnica, gdzie je wymusił?!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
27 czerwca 2013r. o 23:59
~emma napisał(a): Pytanie nie gdzie się zdaje, tylko czego kursant się nauczył. A co szkodzi na jazdę jeździć do Legnicy? Jeżeli ktoś oblewa, bo na przykład wymusił pierwszeństwo, to co ta za różnica, gdzie je wymusił?!!!


Chodzi m.in. o to, żeby nie czekać na egzamin tak długo jak teraz...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
28 czerwca 2013r. o 1:13
jegomość, dwa tygodnie to długo? :)
Ja osobiście jestem przeciwna i podpisuję się pod tym, co napisał "bbb" :)
Za małe miasto na takie akcje ;) Więc są już dwa powody, by nie robić tu WORDu. :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza