Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
II Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych
11202
#Anonim11202 nieaktywny
18 września 2013r. o 18:20
Detonator napisał(a): Nie mam zamiaru już się wypowiadać na ten temat.

Wreszcie. Chwała na wysokości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 września 2013r. o 22:35
Detonator napisał(a): od kiedy ARMIA jest METALEM

Armia miała rózne epizody, także metalowy. Na kilku albumach grał Popcorn z Acid Drinkers.

Detonator napisał(a): Metal w latach 80 tych był swego rodzaju buntem

Czas buntu się skończył. Dla wielu to była tylko poza i strojenie groźnych min na okładkach. Ozzy, Dave Mustaine czy Max Cavalera mówią wprost, że wierzą w Boga.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Araya#Religion

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
19 września 2013r. o 12:23
skorn napisał(a): Czas buntu się skończył. Dla wielu to była tylko poza i strojenie groźnych min na okładkach. Ozzy, Dave Mustaine czy Max Cavalera mówią wprost, że wierzą w Boga.


A kto tu zaczyna pisać o bogu,dajesz jakieś chore przykłady i jesteś z tego dumny. Panie śmieszny metalowiec hahah śmieszny jesteś i tyle a ja mogę być jak to piszesz pusty. Jedno nas różni wierzyć w boga a w kościół to jest potężna różnica. Miałem się nie wypowiadać ale skłamałem, jak prawdziwy katolik :P


Dopisane 19.09.2013r. o godz. 12:23:


a pan Arya co innego śpiewa

te metale to same obłudnikyyy

Zmoderowano 19.09.2013 godz.20:13 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 września 2013r. o 16:59
Nie wiem co to znaczy "wierzyć w kościół". Brzmi śmiesznie, jakiś gamoń musiał to wymyślić.

Nie jestem metalowcem. (...)


Zmoderowano 19.09.2013 godz.20:14 - powód: słowa ubliżające innym osobom (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2013r. o 19:49
nie obrażaj (...)....twój półświatek to zlepek stereotypów...więc nie możesz być metalowcem ani nikim z takim myśleniem.jeżeli dla ciebie jestem ograniczony to wyjdż za lapka i powiedz mi i podobnym to w oczy.mniej żryj prochów a więcej czytaj.

Zmoderowano 19.09.2013 godz.20:15 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 19:39


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1994
#will nieaktywny
20 września 2013r. o 20:08
Polecam: http://m.youtube.com/watch?v=obkI7dE4o5w
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 20:27
~ napisał(a):




ty antychryście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza