Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przytwierdzono litery
~Anonim niezalogowany
30 września 2013r. o 13:21
Bolec powinien otrzymać Order Orła Białego. Takie jest moje zdanie.
Kazimierz przypomina mi harcerstwo, czyli ogólny przerost formy nad treścią działań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
30 września 2013r. o 13:40
~Anonim napisał(a): Bolec powinien otrzymać Order Orła Białego. Takie jest moje zdanie.
Kazimierz przypomina mi harcerstwo, czyli ogólny przerost formy nad treścią działań.



Każdy z nas mógł być harcerzem. Krótki serial. ale bardzo pouczający, również dla harcerzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3045
#WujekSamoZlo nieaktywny
30 września 2013r. o 13:47
BRAWO! Może zaczelibyście używać swoich mocy do naprawdę ważnych rzeczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorientowany niezalogowany
30 września 2013r. o 13:58
litery zostały zamontowane w ramach reklamacji, bolec info nie miało na to żadnego wpływu. niech lepiej zajmie się prawdziwymi problemami. już nie ma o czym pisać? żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mister Sz. niezalogowany
30 września 2013r. o 14:40
Proponuje żeby Pan Kazimierz zajął się nieprawidłowościami w Państwie Polskim.

Proponuje ustawę emerytalną z OFE na początek, no i Smoleńsk...
dalej jakoś się pociągnie. Oczywiście jak będą wyniki.

Może też tak szybko ktoś załatwi sprawę.
Tylko chyba nikt nie dawał na to gwarancji, więc nie będzie wiadomo
kogo ścigać jako Gwaranta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antypejs niezalogowany
30 września 2013r. o 14:49
do orderu orła białego dodałbym jeszcze tytuł dla bolca: sprawiedliwi wśród narodów świata - cóż za wspaniała interwencja lokalnego portalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 września 2013r. o 14:52
Nie no fajnie, ale co to tego ma order? Nie chcesz, nie czytaj, co ci przeszkadza, co kto pisze? Płacisz za to?
Chyba dobrze tych pejsów nie zgoliłeś, bo ci na oczy zachodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
30 września 2013r. o 15:11
~Anonim napisał(a): Bolec powinien otrzymać Order Orła Białego. Takie jest moje zdanie.
Kazimierz przypomina mi harcerstwo, czyli ogólny przerost formy nad treścią działań.


Zal tylek sciska?

Ciesze sie, ze po raz kolejny dziennikarz Bolec.Info doprowadzil do poprawy wygladu miasta.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego