Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: List od sąsiada znaleziony za wycieraczką samochodu…
~ja niezalogowany
28 października 2013r. o 16:29
nasz pożal się Boże sąsiad parkuje po naszym domem...nie blokiem a domem wolnostojącym...na zwrócenie uwagi zareagował - droga gminna to mi wolno...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 16:32
Czyżby się mylił? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 października 2013r. o 17:50
~ napisał(a): Czyżby się mylił? :)


jeśli obok ma swoja działkę to nie pomyłka tylko złośliwość...i głupota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 października 2013r. o 19:59
alter napisał(a): Nie marginalnego! W tak skromnej notatce, w tych kilku zdaniach o całkowicie innej tematyce? Jegomość za często korzysta z okazji aby atakować Kościół i Wiarę! Broni Pedałów! I użyłem tego określenia z rozmysłem, ponieważ tylko to określenie jest wystarczająco silne, aby wszyscy zrozumieli, że to też wzbudza kontrowersje. Ponadto to jest określeni potoczne, które nie jest żartem. Widzisz że Ci się to nie spodobało? liczyłem na to :) teraz rozumiesz?


To, że dla Ciebie nie jest problemem obrażanie innych osób, to kwestia Twojej wrażliwości. Stosując takie określenia pod adresem innych ludzi stajesz się jednocześnie człowiekiem, który nie ma prawa umoralniać innych osób, bo niczym się od nich nie różnisz.

alter napisał(a): Zapytam więc dlaczego ty akurat tak bronisz Jegomościa? mam się domyślać? bo nie wiem :)


Ja go nie bronię, bo nie ma takiego powodu. Nasze poglądy na wiele spraw są odmienne, ale w ocenie innych ludzi zawsze staram się być obiektywna i moim zdaniem napisał całkiem fajny tekst, dotyczący ciekawego zajścia w jego życiu, dlaczego tego nie docenić, tylko szukać czegoś, do czego można się przyczepić.

Przeczytaj ten tekst i spróbuj znaleźć choć jedną rzecz, za którą mógłbyś go pochwalić : ). I napisz : ). Okaż trochę chrześcijańskiej dobroci : ).

alter napisał(a):
kc napisał(a): Moim zdaniem, niepotrzebny.


Zapytam więc dlaczego ten żart nie został jeszcze usunięty z tej notatki?


Bo to nie mój tekst, tylko jegomościa : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 20:46
kc napisał(a):
To, że dla Ciebie nie jest problemem obrażanie innych osób,


Dość dziwne wnioski :) dalsza nasza dyskusja nie ma sensu. EOT

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 października 2013r. o 21:05
alter napisał(a):
kc napisał(a):
To, że dla Ciebie nie jest problemem obrażanie innych osób,


Dość dziwne wnioski :) dalsza nasza dyskusja nie ma sensu. EOT


Wnioski wyciągnięte na podstawie Twojego posta. Swoją zajadłością nic nie zdziałasz, a tylko zrażasz ludzi do Kościoła, którego tak zaciekle bronisz. Kiedyś to zrozumiesz : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 21:07
kc napisał(a): Wnioski wyciągnięte na podstawie Twojego posta. Swoją zajadłością nic nie zdziałasz, a tylko zrażasz ludzi do Kościoła, którego tak zaciekle bronisz. Kiedyś to zrozumiesz : ).


Kolejne dziwne wnioski. Może napiszesz o co Ci tak naprawdę chodzi? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 października 2013r. o 21:30
alter napisał(a):
kc napisał(a): Wnioski wyciągnięte na podstawie Twojego posta. Swoją zajadłością nic nie zdziałasz, a tylko zrażasz ludzi do Kościoła, którego tak zaciekle bronisz. Kiedyś to zrozumiesz : ).


Kolejne dziwne wnioski. Może napiszesz o co Ci tak naprawdę chodzi? :)


To co chciałam, już napisałam. Nie chce mi się pisać kolejnego posta, który będzie skwitowany Twoim : "dziwne wnioski".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza