Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: List od sąsiada znaleziony za wycieraczką samochodu…
~G niezalogowany
28 października 2013r. o 10:51
gdyby nadawca tego listu był napakowanym mięśniakiem pewnie by nie wkładal listu za wycieraczkę...
A facet z jajami nie musi iść i się tłuc z gościem tylko można pójść i porozmawiać w cztery oczy (to się tyczy obu stron)
ale niektórzy lubią "błaznować" i jeszcze są z tego dumni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 października 2013r. o 14:27
alter napisał(a): Nikt ust nie zamyka. Czy wystarczy tylko podejrzenie? aby z niego kpić? aby żartować na forum publicznym? Czy to nie jest samosąd kiedy nie ma winy udowodnionej, a osoba nie jest skazana? Czy piętnowanie takiej osoby, której wina nie została udowodniona jest moralnie ok?! Mnie też nie poniża, ale tego "arcybiskupa z Dominikany" TAK! Chyba nie rozumiesz w czym jest problem?! Dopóki ta osoba nie zostanie skazana Jegomość narusza jej dobra osobiste! Tak się cieszy, że jego blog został wyróżniony przez ONET? To niech ma świadomość, że jego nieuprawnione żarty, mogą kiedyś mieć finał - w sprostowaniu na ONECIE, a wtedy to będzie go drogo kosztować :) Czy jak przyznajesz to, że żart jest głupi, czy to już nie jest wystarczające, aby takich głupich żartów nie publikować? Mógłbym się też naśmiewać z pedałów i lesbijki, ale tego nie robię ponieważ szanuję ich światopogląd, choć się z nimi nie zgadzam, podobno tolerancja na tym polega. Czy Jegomość zapomniał o pewnych prawach i zwyczajach? Osoby nie skazane sądownie traktuje się jak niewinne - tzw. domniemanie niewinności! Czyżby to w tym przypadku nie miało zastosowania? Wydaje mi się, że zwyczajnie niektórzy stosują podwójne standardy wobec siebie i innych. A tak mi się zdawało, że kiedyś określenie "jegomość" oznaczało kogoś z klasą. Jednak to jak widać nie wszystkich dotyczy.



Alter, on napisał tekst w związku z listem , który otrzymała jego żona, a Ty przyczepiłeś się do marginalnego żartu z z arcybiskupa, jakby o tym był ten tekst. Nie podoba mi się ten żart, ale uważam, że przesadzasz. Tak samo mogłabym po całym tym Twoim długim wywodzie mieć do Ciebie pretensje i pytać się , czy moralnie i uczciwie jest pisać o osobach o orientacji homoseksualnej "pedały" . Czy osoba prawiąca morały innym powinna tak poniżająco pisać o innych osobach raniąc w ten sposób ich uczucia? ... itd, itp.

kajtek1591 napisał(a):
kc napisał(a): To był żart, głupi, ale żart.


Zupełnie niepotrzebny w tym temacie i kontekście.
Nieprawdaż ? :)


Moim zdaniem, niepotrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
28 października 2013r. o 14:37
kc napisał(a): Moim zdaniem, niepotrzebny.

Ale sugerowanie, ze pedofilia jest przede wszystkim problemem Kosciola, jest klamstwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 października 2013r. o 14:48
gover napisał(a):
kc napisał(a): Moim zdaniem, niepotrzebny.

Ale sugerowanie, ze pedofilia jest przede wszystkim problemem Kosciola, jest klamstwem.


A kto tak sugeruje ? Zacytuj proszę, według kogo "pedofilia jest przede wszystkim problemem Kościoła" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 15:44
kc napisał(a):

a Ty przyczepiłeś się do marginalnego żartu z z arcybiskupa, jakby o tym był ten tekst.

Tak samo mogłabym po całym tym Twoim długim wywodzie mieć do Ciebie pretensje i pytać się , czy moralnie i uczciwie jest pisać o osobach o orientacji homoseksualnej "pedały" .


Nie marginalnego! W tak skromnej notatce, w tych kilku zdaniach o całkowicie innej tematyce? Jegomość za często korzysta z okazji aby atakować Kościół i Wiarę! Broni Pedałów! I użyłem tego określenia z rozmysłem, ponieważ tylko to określenie jest wystarczająco silne, aby wszyscy zrozumieli, że to też wzbudza kontrowersje. Ponadto to jest określeni potoczne, które nie jest żartem. Widzisz że Ci się to nie spodobało? liczyłem na to :) teraz rozumiesz?

Ja przesadzam? Zapytam więc dlaczego ty akurat tak bronisz Jegomościa? mam się domyślać? bo nie wiem :) I na koniec, czyżby Jegomościa nie było stać na własną odpowiedź? Czy nie stać go na autorefleksje? Dla mnie od tego tematu, i efektu tej dyskusji wynika, że Jegomość jest dla mnie "małym człowieczkiem", a on sam wie dlaczego tak myślę :)




Dopisane 28.10.2013r. o godz. 15:44:

kc napisał(a):
Moim zdaniem, niepotrzebny.


Zapytam więc dlaczego ten żart nie został jeszcze usunięty z tej notatki?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
28 października 2013r. o 16:07
Alter wybacz jeśli cię uraziłem, ale mówienie o "atakowaniu wiary" to grube nieporozumienie. Jesteś nieco nadwrażliwy - przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem: "rzeczy godne arcybiskupa z Dominikany". Jeśli w twojej ocenie ów biskup jest ok i czas mu schodził głównie na modlitwie to w czym widzisz problem?

Tak czy siak przepraszam, że cię uraziłem - zauważę tylko, że moje teksty są wyraźnie oznaczone i ich nieczytanie nie jest zbrodnią:)


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MartaE niezalogowany
28 października 2013r. o 16:21
Nie ma czegoś takiego jak miejsce zarezerwowane. Żeby sobie zarezerwować, trzeba by parking od miasta wykupić. Każdy mieszkaniec może parkować na dowolnym wolnym miejscu parkingowym. Nie ma znaczenia, kto dłużej mieszka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 16:24
jegomosc napisał(a): Alter wybacz jeśli cię uraziłem, ale mówienie o "atakowaniu wiary" to grube nieporozumienie. Jesteś nieco nadwrażliwy - przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem: "rzeczy godne arcybiskupa z Dominikany". Jeśli w twojej ocenie ów biskup jest ok i czas mu schodził głównie na modlitwie to w czym widzisz problem?

Tak czy siak przepraszam, że cię uraziłem - zauważę tylko, że moje teksty są wyraźnie oznaczone i ich nieczytanie nie jest zbrodnią:)


Widzę problem w tym, że ironia jest nie na miejscu. Wszyscy dobrze wiemy, jakie są podejrzenia wobec tego duchownego, i właśnie wykorzystujesz te podejrzenia, wymyślając sobie płytki żarcik. Bo ten żarcik jest niskiego lotu. Żart ten jest charakterystyczny dla poziomu gimnazjum, kiedy uczniowie wywierają presję na koledze, który nie może lub nie potrafi się bronić. To samosąd, publiczny ostracyzm osoby, której nie udowodniono winy, a do tego wystarcza CI tylko podejrzenie. Zauważyłem też, że nie stać Cię na autorefleksje :)

Otóż chyba Cię zmartwię, otóż dopiero od dzisiaj zacznę Twoje blogowe notatki, szczególnie na bolec info czytać z największą uwagą, aby wszystkie twoje "potknięcia" wskazać palcem. EOT.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza