Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: List od sąsiada znaleziony za wycieraczką samochodu…
10114
#alter nieaktywny
27 października 2013r. o 23:18
kc napisał(a): To był żart, głupi, ale żart. Ty sobie żartujesz z Tuska, bo go nie cenisz, a on sobie z arcybiskupa. Ja bardziej się przejmuję tym , że biskupi i księża są w ogóle w kręgu podejrzeń w związku z takimi obrzydliwymi czynami. Okropność.


Kc, nie zgadzam się :) To nie jest porównywalne. Żartowanie z polityki? wskazywanie nieudolności, braku kwalifikacji? a żartowanie z Wiary, Kościoła, i żarty naruszające godność osoby niewinnej do czasu skazania wyrokiem. To atak na światopogląd osoby wierzącej, poniżanie jej. Apeluję do Jegomościa o nie wpisywanie się w obecne stereotypowe trendy ataku na kościół! Dobrze by było, aby ten żart zniknął z tej publikacji. Oby nikt nie poprosił o sprostowanie. Przypominam, że arcybiskup z Dominikany nie został skazany.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
27 października 2013r. o 23:38
alter napisał(a): Kc, nie zgadzam się :) To nie jest porównywalne. Żartowanie z polityki? wskazywanie nieudolności, braku kwalifikacji? a żartowanie z Wiary, Kościoła, i żarty naruszające godność osoby niewinnej do czasu skazania wyrokiem. To atak na światopogląd osoby wierzącej, poniżanie jej. Apeluję do Jegomościa o nie wpisywanie się w obecne stereotypowe trendy ataku na kościół! Dobrze by było, aby ten żart zniknął z tej publikacji. Oby nikt nie poprosił o sprostowanie. Przypominam, że arcybiskup z Dominikany nie został skazany.


Ksiądz, a tym bardziej arcybiskup powinien być poza jakimikolwiek podejrzeniami jeśli chodzi o takie czyny. Ludzie będę o tym mówić, czy kpić, bo są to czyny obrzydliwe. Nie można zamykać ludziom ust i udawać, że nie ma w ogóle sprawy. Mnie ten żart jako osoby wierzącej nie poniża, ani nie czuję się atakowana. Jest głupi i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty Bloger niezalogowany
28 października 2013r. o 0:58
Gdyby to mi lub mojej żonie , ktoś z sąsiadów kartkę włożył za szybę samochodu , przeszedłbym się po sąsiadach i to wyjaśnił a nie wybebeszał się na blogu .
Trzeba mieć JAJA i być chłopem, (...)br /> Zawsze się zastanawiam co tacy ludzie (blogerzy) chcą osiągnąć ?? Czy mają wstyd?? czy za kilka lat ich rodziny nie będą się wstydzić za te teksty pisane dziś ??
Kilka lat temu był boom na NK , ludzie zamieszczali zdjęcia i różne teksty - teraz likwidują konta . Nastał facebook i blogi .
(...)

Zmoderowano 28.10.2013 godz.9:37 - powód: offtop oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 października 2013r. o 1:00
kc napisał(a):
Ksiądz, a tym bardziej arcybiskup powinien być poza jakimikolwiek podejrzeniami jeśli chodzi o takie czyny. Ludzie będę o tym mówić, czy kpić, bo są to czyny obrzydliwe. Nie można zamykać ludziom ust i udawać, że nie ma w ogóle sprawy. Mnie ten żart jako osoby wierzącej nie poniża, ani nie czuję się atakowana. Jest głupi i tyle.


Nikt ust nie zamyka. Czy wystarczy tylko podejrzenie? aby z niego kpić? aby żartować na forum publicznym? Czy to nie jest samosąd kiedy nie ma winy udowodnionej, a osoba nie jest skazana? Czy piętnowanie takiej osoby, której wina nie została udowodniona jest moralnie ok?! Mnie też nie poniża, ale tego "arcybiskupa z Dominikany" TAK! Chyba nie rozumiesz w czym jest problem?! Dopóki ta osoba nie zostanie skazana Jegomość narusza jej dobra osobiste! Tak się cieszy, że jego blog został wyróżniony przez ONET? To niech ma świadomość, że jego nieuprawnione żarty, mogą kiedyś mieć finał - w sprostowaniu na ONECIE, a wtedy to będzie go drogo kosztować :) Czy jak przyznajesz to, że żart jest głupi, czy to już nie jest wystarczające, aby takich głupich żartów nie publikować? Mógłbym się też naśmiewać z pedałów i lesbijki, ale tego nie robię ponieważ szanuję ich światopogląd, choć się z nimi nie zgadzam, podobno tolerancja na tym polega. Czy Jegomość zapomniał o pewnych prawach i zwyczajach? Osoby nie skazane sądownie traktuje się jak niewinne - tzw. domniemanie niewinności! Czyżby to w tym przypadku nie miało zastosowania? Wydaje mi się, że zwyczajnie niektórzy stosują podwójne standardy wobec siebie i innych. A tak mi się zdawało, że kiedyś określenie "jegomość" oznaczało kogoś z klasą. Jednak to jak widać nie wszystkich dotyczy.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 7:51
To pewnie jakiś sąsiad z prawej, w tym domku od sali sportowej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2013r. o 8:02
(...)

Zmoderowano 28.10.2013 godz.9:39 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
28 października 2013r. o 9:31
kc napisał(a): To był żart, głupi, ale żart.


Zupełnie niepotrzebny w tym temacie i kontekście.
Nieprawdaż ? :)

Swoją drogą, sytuacja z parkingiem kuriozalna.
W sam raz na "polską" mentalność :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
28 października 2013r. o 9:47
~Anty Bloger napisał(a): Gdyby to mi lub mojej żonie , ktoś z sąsiadów kartkę włożył za szybę samochodu , przeszedłbym się po sąsiadach i to wyjaśnił a nie wybebeszał się na blogu
Trzeba mieć JAJA i być chłopem,


Gdyby Jegomość nie był przeciętnie zbudowanym facetem, tylko napakowanym osiłkiem, to zapewne przeszedłby się po sąsiadach i ręcznie wyjaśnił wszelkie wątpliwości.
Gdybyś ty trafił na osiłka sąsiada lub też na sąsiada, który zamiast siły argumentów, używa argumentu siły i zaopatrzony jest w ciężkie przedmioty, to inaczej byś śpiewał :)

Żeby mieć "jaja", to trzeba mieć odpowiednie warunki fizyczne do tego. Gdy postura mizerna, słowa na nic się nie zdadzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie