Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rehabilitacja POPIELÓWEK

8698
#felekglina nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 8:54
Wleń do 4 lat czekania dzwoniłem nawet na skierowanie po szpitalne. Zgorzelec prof. Sliwiński do 1 roku czekania.
Chyba zostaje Popielówek dzwoniłem na skierowanie w stuczniu już na oddział (obóz).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2014r. o 18:04
Mam termin do Popielówka na maj 2014. Po przeczytaniu Waszych opinii mam trochę wątpliwości. Czy faktycznie taki reżim tam panuje, że nie można wyjść po gazetę? Co np. z niedzielą, czy też nie można wyjść?
Jaka jest prawda o zabiegach, bo to najważniejsze. Bardzo proszę o rzetelne opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
6 stycznia 2014r. o 20:04
~xxx napisał(a): Ja proponuje Wleń. Też nie ma przepustek, ale taki jest wymóg NFZ. Opieka miła i zabiegi są rózne. Jest gdzie pospacerać, choć to skromne miasteczko. Mi sie tam podobało i będę wracać tam. Proponuje zadzwonic i wypytac sie o szczegóły.
http://www.ta.pl/orio_swelzbiety.html
Widziałam ten ośrodek. Siostry miłe. Mają piękny ogród. Powietrze czyste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjent niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 20:55
Zacznę od tego,że zabiegi byle jaki. Nie ma zabiegów wodnych w wannach, nie ma masaży(koszt 50 min 100 zł), za kąpiele też trzeba płacić, jacuzzi tez płatne , pół godziny 15 zł. Masakra. Brak basenu. O jakiekolwiek lepsze zabiegi trzeba walczyć. Jedynie co jest dobre to rehabilitanci,którzy sie bardzo starają. Poza tym atmosfrea jak w wiezieniu,rygor, brak przepustek, brak świetlicy, brak sklepiku. Po paru dniach człowiek czuje sie jak w więzieniu jakby odbywał kare pozbawienia wolności. Jedyna rozrywka to spacer na tzw. spacerniaku więziennym wokół budynku, po kostce brukowej. Także jak zrobi sie pare kółek to w głowie się kręci. Nie można wyjśc nawet za brame bo zaraz krzyk i straszenie. Nigdy ,przenigdy tam nie wróce. !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 sierpnia 2014r. o 23:05
Pisałam o tym wcześniej, ale nie w tak drastycznym wydaniu.
Jednakże nie sposób się nie zgodzić z wypowiedzią ~Pacjenta!
Szczerze odradzam. Rehabilitanci baaardzo mili i kompetentni, a "spacerniak"?
;( Masakra!
Moja Przyjaciółka mało tam nie "ześwirowała", a bardzo zdrowa na umyśle dziewuszka!!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 14:55
Byl ktos ostatnio w Popielowku? cos sie zmienilo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 22:37
Mojej babci jedzenie tam dowoziłam , zemdlała z głodu tak mało też jedzenia było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Domena niezalogowany
6 listopada 2014r. o 8:35
Rany co tam sie dzieje.Nigdzie tak nie jest.Co to wiezienie?Mysle ze ktos z wladz jest normalny i doprowadzi sytuacje ktora tam istnieje do normalnosci dzisiejszch czsow
Ludzie schorowani niejednokrotnie samotni w swoich ulomnosciach tez potrzebuja
oprocz dobrych zabiegow jakiejs rozrywki a nie wiezienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza