Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Telewizja Polonia w Bazylice Maryjnej
~zacofany moher niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 21:13
emem napisał(a): Napisalem, ze JA nie pokazuje kosciolow krakowskich. Nie pokazuje, bo po piewsze ich nie znam, po drugie nie jest to moj obszar zainteresowan.
Ale jesli ktos inny pokazuje - to jak najbardziej jest to promocja danego miasta. Pokazujac msze z kosciola w Boleslawcu na pewno telewizja promowala Boleslawiec.

Przejrzałem jeszcze raz posty. Rzeczywiście, to był Rafi:
rafi napisał(a): A dlaczego jakiś kościół ma być promocją miasta ?? zresztą w tej Ameryce nie ma polskich kościołów ?? i jaki to rodzaj promocji miasta ?? Dni ceramiki jak by pokazali to ok ale żeby pokazywali coś takiego ??

Wypowiedź znalazła się tuż nad Twoją i mi się "skleiły" w pamięci.
Przepraszam.
emem napisał(a):
A badania gender wlasnie zajmuja sie tym jak pewne rzeczy zwiazane z tozsamoscia plciowa sie zmieniaja. Ze m.in. rola mezczyzny w wychowaniu dziecka sie zmienia, w zaleznosci od spolecznosci, kultury, zwyczajow. Nic zlego w tym, aby tego typu zachowania obserwowac i analizowac.

Ale co ma rola mężczyzny w społeczeństwie do "tożsamości płciowej"? Tutaj nic się nie może zmienić - albo jesteś mężczyzną, albo kobietą. I już. W każdym innym przypadku jest to anomalia, zboczenie, dewiacja - coś, co należy leczyć.
A ta wasza "obserwacja i analiza" kończy się tym, że za takie sformułowania chce się mnie ciągać po sądach i wsadzać do więzienia. A całą winą Kościoła jest to, że mówi o tym jasno i wyraźnie.

emem napisał(a):
Oczywiscie nikomu tego nie narzucac - chcesz to uzywaj takich slow jakich sobie tylko zyczysz. Ale mi nie zabraniaj porozumiewac sie na swoje sposoby.

Ale "pedał" jednak zabolał? No to jak to jest, tak:
~gender jest O.K. napisał(a): (...)ośmieszać czytaniem tego żenującego listu "średniowiecznych" dziadków w purpurach.

wolno, ale "pedał" nie wolno.

A przez mówienie "jak kto chce" można się jednak ośmieszyć.


emem napisał(a):
kiedys dewiacja nazwyno pomysl, aby kobiety mogly brac udzial w wyborach - bierny i czynny.

Chyba jednak nie "dewiacją", a w każdym razie nie w znaczeniu medycznym. Zaburzenia płciowe są dewiacjami i żadne wasze czary-mary tego nie zmienią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 stycznia 2014r. o 21:49
falco napisał(a): ty jak zwykle pobłyskujesz ,,yntelektem,,


Prostaków to boli najbardziej! intelekt ich boli, i dlatego nie używają :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
3 stycznia 2014r. o 8:00
~emeryt napisał(a): dałem na tacę 100 zł


wcale nie żałuję ,ksiądz obiecał że pieniądze zostaną przeznaczone na zakup tornistrów dla dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.