Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy policjantom na ręce II
~adi niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:19
fakt faktem, oni zawsze mają na wszystko czas, jak byłem zgłosić sprawę dot. Mej Firmy to 2dni czekałem, aż łaskawie ktos mnie wyslucha. i gdzie tu ma byc szacunek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do niki niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 20:58
~niki napisał(a): Skoro pan Dudzic jest taki praworządny to czemu jeździ w terenie zabudowanym 65 km na godzinę ? Może teraz zgłosi się na Policje i przyjmie mandat? Jak wszyscy to wszyscy a może robi to tylko dlatego że już kiedyś miał do czynienia z Policja i próbuje się mścić na wszystkich gliniarzach bez wyjątku . Medal zawsze ma dwie strony. No i jak na prawie 40 tysięczne miasto, 146 osób głosowało za to raczej zainteresowanie znikome.


czytaj tekst a nie ,,przelatuj" między wierszami :
3200 osób za tak , 146 na nie ....... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~coś tam wiem niezalogowany
26 stycznia 2014r. o 22:04
Choćby człowiek miał problem to nie ma tam do kogo pójść. Rączka rączkę myje, wszystko po koleżeńsku, po znajomości, po cichu. Urywanie łbów sprawom i zamiatanie pod dywan. Taka to nasza policja i niech KG o tym wie. Jutro mi pewnie auto nie odpali, taki mróz, zadzwonię na policję. Jak myślicie pomogą? No bo jak ma się dziecko do szkoły dostać? Myślę, że ten funkcjonariusz i moje "po drodze" podrzuci :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toruńskietermy niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 2:07
~coś tam wiem napisał(a): Choćby człowiek miał problem to nie ma tam do kogo pójść. Rączka rączkę myje, wszystko po koleżeńsku, po znajomości, po cichu. Urywanie łbów sprawom i zamiatanie pod dywan. Taka to nasza policja i niech KG o tym wie. Jutro mi pewnie auto nie odpali, taki mróz, zadzwonię na policję. Jak myślicie pomogą? No bo jak ma się dziecko do szkoły dostać? Myślę, że ten funkcjonariusz i moje "po drodze" podrzuci :D



Jak masz problemy i nie masz do kogo pójść to idź do lekarza - ewentualnie do spowiedzi.
Auto nie odpali - taki mróz - uważaj bo i telefon ci zamarznie.
A poza tym pies sąsiadki nasika ci na nogi bo pomyli z drzewem.
Funkcjonariusz i twoje dziecko podwiezie a przy okazji i ciebie podrzuci do KG (obiekt przy ul. Tysiąclecia).
A tak przy okazji - nie myśl tak intensywnie bo ci się szare komórki "zlasują".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 8:51
akurat to jest troszke przesada, jak ktos musi zawiesc gdzies dziecko to porpostu to robi,czy to strazak, policjant czy inny pracownik, a ten co to nagrywa to jest .....
, ktory zarabia za duzo kasy i nie ma co robic. Jestem ciekaw ile raz to on przejechal na czerwonm swietle albo nie zatrzymal sie przed znakiem stop. Ale jak ktos moze nie ma dzieci to nie rozumie tego i nie wie jakie jest zycie. Moze zaczałby pracowac nad tym jak współpracowac ze swoimi pracownikami,bo z tego co wiem to u niego w sklepie to kiepsko jest. Proponuje,aby tego pana policjanci tez rozliczali za kazde jedno wykroczenie;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 9:31
Niech pan święto krec liwy patrzy teraz a plecki :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 9:37
przecież ten kierowca mieszka w Kruszynie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niki niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 10:07
Słusznie mój błąd, tylko 3200 za a tak cała normalna reszta wstrzymała się od głosu bo i co ma powiedzieć ? Kto jest bez winy niech pierwszy ciśnie kamieniem, ilu z nas popełnia podobne wykroczenie tj. nie zatrzymuje się na strzałce lub jedzie na późnym żółtym ? Wylewacie swoje żale na tą złotą Polską młodzież która jeszcze nam służy ? Tak tak naszą złotą Polską młodzież bo to są dzieci nasze lub naszych znajomych, nie wzięli się przecież z kosmosu. Mogą tyle na ile pozwala im góra, lub rządzący w Warszawie. A że to jest coraz bardziej praca a nie służba to nie miejcie wysokich wymagań bo po co się narażać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego