Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy policjantom na ręce II
~Zdemotywowany niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:05
,,Policjant też człowiek"- no w końcu. To przy okazji, niech do was dojdzie, że ten ,,zwykły" ,,posterunkowy" wypełnia czyjeś rozkazy, tak to są rozkazy, a czyje to domyślcie się sami.
Każdy jakoś chce przeżyć w tym wujowym świecie, ale najlepiej zaatakować najmniejszego, najsłabszego, a cesarz I donadlinio zostanię wybrany w przyszłych wyborach i dalej psioczenie będzie na ludzi, którzy próbują żyć na wyższym poziomie niż wegetacja.
,,Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"
Czekam, macie już cel !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
27 stycznia 2014r. o 12:13
A może być śnieżka?Gdzie ja ci teraz kamień znajdę? :| :D
Dobra kiepski żart. :|

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8528
#skun871 nieaktywny
27 stycznia 2014r. o 12:17
~ napisał(a): Wykorzystywanie pojazdów do celów prywatnych to tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o (...), oprócz tego także wykorzystywanie czasu pracy do celów prywatnych, mam sąsiada który zawsze do domu na służbie oczywiście pojazdem służbowym przybywa na śniadanko zwróćcie również jak często nasi milicjanci przesiadują na stacyjce (restauracja na orlenie) w czasie służby na pizze wpadają


policjanci mają tam wykupione posiłki regeneracyjne w okresie zimowym i korzystają tam z przerwy na posiłek więc pohamuj swoje zapędy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdeterminowana niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:37
Bardzo popieram P.Dudzic. Należałoby rozliczyć P.Policjanta za zużyte paliwo. Dlaczego my mamy za nie płacić. Mnie pracodawca zresztą prywatny nie zezwolił by na jazdę służbowym samochodem w celu prywatnym. Ewentualnie po zgłoszeniu musiałabym zapłacić za zużyte paliwo. A pracownicy komisariatu to co? im tak wolno prywatnie jeżdzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:43
Żal ci dupę ściska kobieto.
Lećmy twoim tokiem myślenia.
Dlaczego ja mam się udzielać na zasiłki dla twoich bachorów?
Też mi to nie bardzo odpowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gruba niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:45
Znalazł się święty i przepisowy....ciekawe jak sam przestrzega przepisów i prawa...Trzeba mieć nieźle pod beretem, żeby jeździć z kamerką za policją. niektórym to chyba żal d... ściska, jeśli chcesz to pogadaj z nimi to też cię przewiozą...nawet na foteliku...Policjant tez człowiek, tylko w naszym społeczeństwie z góry jest na przegranej pozycji, bo każdy wie jaki stosunek maja nasi obywatele do tego typu instytucji. Weź się człowieku za robotę i.... może poszukaj lepszego sposobu, aby się dowartościować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:49
Jednak jeszcze są zdrowo myślący ludzie w tym mieście.
Popieram Panią wyżej całym sercem :). Pozdrowionka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 12:58
Tylko patrzeć, jak ktoś za nim będzie jeździł i filmował go. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza