Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reumatolog Jerzy Litkowiec w Stomadencie
~Zosia niezalogowany
14 marca 2014r. o 10:59
W Biomedzie powiedzieli, że idzie na emeryturę. To był mój lekarz. I teraz co ? trzeba szukać innego, bo ten uciekł do innej placówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2014r. o 17:57
Nie ma co panikować, w Biomedzie jest jeszcze 2 innych lekarzy przyjmujących na NFZ. Jako były pacjent doktora Litkowca skorzystałem z usług dr Koślińskiego a rejestracja praktycznie z dnia na dzień i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2014r. o 18:03
Nie ma co panikować, w Biomedzie jest jeszcze 2 innych lekarzy przyjmujących na NFZ. Jako były pacjent doktora Litkowca skorzystałem z usług dr Koślińskiego a rejestracja praktycznie z dnia na dzień i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tak z boku patrząc niezalogowany
14 marca 2014r. o 18:45
~Zosia napisał(a): W Biomedzie powiedzieli, że idzie na emeryturę. To był mój lekarz. I teraz co ? trzeba szukać innego, bo ten uciekł do innej placówki.


Kasa Czyni Cuda.......:-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~litwor niezalogowany
16 marca 2014r. o 21:17
"W przypadku schorzeń o dużej aktywności istnieje możliwość leczenia kompleksowego na oddziale reumatologicznym"

Co to oznacza? Czy lekarz ten, prywatnym pacjentom załatwia miejsca w państwowym szpitalu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowa Inkarwilla niezalogowany
20 lutego 2020r. o 18:13
Czy dr Litkowiec nadal przyjmuje w Stomadencie? Bo to już chyba nieaktualne informacje ?

Czy w Bolesławcu w ogóle można dostać się do dobrego reumatologa ? Może być wizyta prywatna.
I proszę, nie polecajcie dr Dłużyk..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Acidantera niezalogowany
20 lutego 2020r. o 20:28
polecam dr Dłużyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Gęsiówka niezalogowany
20 lutego 2020r. o 20:33
~Paliowa Inkarwilla napisał(a): Czy dr Litkowiec nadal przyjmuje w Stomadencie? Bo to już chyba nieaktualne informacje ?

Czy w Bolesławcu w ogóle można dostać się do dobrego reumatologa ? Może być wizyta prywatna.
I proszę, nie polecajcie dr Dłużyk..

Doktor LITKOWIEC przyjmuje w poniedziałki od 15 na Karola Miarki koło PZU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza