Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na rower w okolicy ?

~rowerzysta niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 12:17
~ napisał(a): Na tej stronce opisane są 4 trasy rowerowe http://boleslawiec.eu/rowery/index.php


Te trasy są bez sensu. Zamiast nanieść na mapę trasy, jakiś inteligent odręcznie pokreślił linie, które kompletnie nie pokrywają się z rzeczywistością. Po co takie byle co robić? Jakie trasy, taki plan...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 kwietnia 2014r. o 12:27
~Ramaj napisał(a): A tak na marginesie.Naszych decydentów warto by wysłać aby obejrzeli sobie jak "roweryzuje "sie Wielkopolska.Dróżki w okolicach Grodzisk-Wolsztyn- Kargowa czy Kargowa- Babimost czy okolice Zbąszynka ciągnące sie dziesiątki km. w pieknych okolicach..Na takie rzeczy wydawac pieniądze ,a nie jak nie przymierzając na .........Ech szkoda gadać.Przecież ci na rowerach nie wiadomo na kogo głosują.

Miałem okazję jeździć rowerem po jednej z tych miejscowości przed i po. "Roweryzacja" tam polegała na tym, że z większości ulic zrobiono drogi jednokierunkowe z wydzielonym pasem dla rowerów i by gdziekolwiek dojechać trzeba objechać miasto kilka razy w koło, bez gwarancji że się dojedzie tam gdzie się chciało. Stali mieszkańcy może i jakoś dają radę, ale dla kogoś przyjezdnego to porażka. Żeby tylko u nas czegoś takiego nie wymyślono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
4 lipca 2014r. o 8:37
Witam!
Czy ktoś chętny na wspólne wycieczki rowerowe? Nie posiadam super kondycji, ale dam radę przejechać około 20 - 30 km (może więcej - nie sprawdzałam się) oczywiście na przyzwoitej w miarę prostej trasie ;) Szczerze nigdzie dalej się nie zaciągałam, bo samej strach. Na ogół moja trasa to: B-c, Kraśnik Dolny, Dąbrowa, Krępnica i Bolesławice lub Otok, inne wsie których nazw nie pamiętam i na końcu przez Mierzwin. Zdarzyło się też jechać przez Wartę Bolesławiecką do Tomaszowa. Z Tomaszowa do Kruszyna i do domu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
4 lipca 2014r. o 11:47
twisted87 napisał(a): Witam!
Czy ktoś chętny na wspólne wycieczki rowerowe? Nie posiadam super kondycji, ale dam radę przejechać około 20 - 30 km (może więcej - nie sprawdzałam się) oczywiście na przyzwoitej w miarę prostej trasie ;) Szczerze nigdzie dalej się nie zaciągałam, bo samej strach. Na ogół moja trasa to: B-c, Kraśnik Dolny, Dąbrowa, Krępnica i Bolesławice lub Otok, inne wsie których nazw nie pamiętam i na końcu przez Mierzwin. Zdarzyło się też jechać przez Wartę Bolesławiecką do Tomaszowa. Z Tomaszowa do Kruszyna i do domu :)

No to masz niezłą kondycję :) Pogratulowac tylko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
4 lipca 2014r. o 12:08
Mój kolega mieszkający z Legnicy jeździ rowerem na Śnieżkę, czyli jakoś 120 km w jedną stronę i jeszcze pod górkę ;) ten to dopiero ma kondychę :D


Dopisane 04.07.2014r. o godz. 12:08:

~Justyś a może chcesz poprawić swoją i pojeździć rowerem? :)

Zmoderowano 18.07.2014 godz.10:15 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
17 lipca 2014r. o 21:06
~Emilio napisał(a): Czy istnieje w Boleslawcu jakaś grupa kolarska na weekendowe wypady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 8:46
twisted87 napisał(a): Witam!
Czy ktoś chętny na wspólne wycieczki rowerowe? Nie posiadam super kondycji, ale dam radę przejechać około 20 - 30 km (może więcej - nie sprawdzałam się) oczywiście na przyzwoitej w miarę prostej trasie ;) Szczerze nigdzie dalej się nie zaciągałam, bo samej strach. Na ogół moja trasa to: B-c, Kraśnik Dolny, Dąbrowa, Krępnica i Bolesławice lub Otok, inne wsie których nazw nie pamiętam i na końcu przez Mierzwin. Zdarzyło się też jechać przez Wartę Bolesławiecką do Tomaszowa. Z Tomaszowa do Kruszyna i do domu :)

Również robię taką trasę 1 / 2 razy na tydzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
18 lipca 2014r. o 9:04
Miło mi to słyszeć :D Może kiedyś uda nam się przejechać jakąś trasę :) ?
Pozdrawiam!

Zmoderowano 18.07.2014 godz.10:15 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.