Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie na rower w okolicy ?

~iwona niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 20:44
Polecacie jakies fajne ''odcinki''?w okolicy B-ca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZART niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 11:34
Z DWORCA WSCHODNIEGO DO GRODZICA PO DAWNYCH TORACH!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 12:18
~CZART napisał(a): Z DWORCA WSCHODNIEGO DO GRODZICA PO DAWNYCH TORACH!


Jechałeś?Da sie po tym jechać ?
A tak na marginesie.Naszych decydentów warto by wysłać aby obejrzeli sobie jak "roweryzuje "sie Wielkopolska.Dróżki w okolicach Grodzisk-Wolsztyn- Kargowa czy Kargowa- Babimost czy okolice Zbąszynka ciągnące sie dziesiątki km. w pieknych okolicach..Na takie rzeczy wydawac pieniądze ,a nie jak nie przymierzając na .........Ech szkoda gadać.Przecież ci na rowerach nie wiadomo na kogo głosują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 12:43
~Ramaj napisał(a):
~CZART napisał(a): Z DWORCA WSCHODNIEGO DO GRODZICA PO DAWNYCH TORACH!


Jechałeś?Da sie po tym jechać ?
A tak na marginesie.Naszych decydentów warto by wysłać aby obejrzeli sobie jak "roweryzuje "sie Wielkopolska.Dróżki w okolicach Grodzisk-Wolsztyn- Kargowa czy Kargowa- Babimost czy okolice Zbąszynka ciągnące sie dziesiątki km. w pieknych okolicach..Na takie rzeczy wydawac pieniądze ,a nie jak nie przymierzając na .........Ech szkoda gadać.Przecież ci na rowerach nie wiadomo na kogo głosują.

Na rowerkach przeważnie jeżdżą młodzi ludzie, którzy wybory mają w głębokim poważaniu. Nie warto dla tej grupy społecznej nic robić bo i tak przy urnie ich nie będzie ( w dużej części). Warto natomiast ustawić telebim aby ludzie mogli pooglądać sukienkowych i pokazać części społeczeństwa jakiego jesteśmy wyznania. Oglądający na pewno będą przy urnie i zagłosują na jednie słuszną grupę ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 13:01
Właśnie,władze powinny sobie przemyśleć i swotrzyć pełno dróg dla rowerów.Torowisko od Bolesłwaca aż sie prosi,żeby je na drogę rowerową przerobić.Tyle ludzi jest chętnych,rodziny z dziećmi na weekendy szturmowałyby te drogi.Powinny ciągnąć się kilometrami,łączyć miejscowośi.sam jeżdżę często i to ponad 60km,ale stresuja mnie auta pędzące koło mnie.
Nasza okololica jest super na rower i tylko tras brakuje.
A może by jaką petycje z podpisami zorganizować??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 13:09
Ja swego czasu często jeżdziłam na oś. kwiatowe takie dwa w jednym rekreacja i oglądanie ładnych domków, tak mnie to wciągnęło że w końcu wybudowałam się tam! Poza tym często odwiedzałam na rowerze pobliskie wioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 13:10
na staw do Modły fajna droga - polecam.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rowerzysta z legnicy niezalogowany
28 kwietnia 2014r. o 13:14
jestem z legnicy, wczoraj mialem przyjemnosc jechac droga rowerowa u was w miescie, jest czego zazdroscic. Nie zazdroszcze mentalnosci ludzi, jade a ludzie jak krowy leza droga rowerowa i jeszcze glupie miny robia czemu rower na nich pedzi, oczywiscie nie zejda z drogi rowerowej. Fakt ze to pojedyncze przypadki ale az szkoda gadac. Do pewnych rzeczy takie "polaczki" musza dorosnac ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.