Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WORD już otwarty! Trwają zapisy!
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 22:53
~~! napisał(a): Ludzie liczą, że będzie można zdać łatwiej prawko niż w Legnicy/Jeleniej, ale co z tego? Ciekawe czy ty gdybyś nie miał pieniędzy lub czasu i miał zdawać, jechałbyś specjalnie do Legnicy czy raczej próbował się zapisać na miejscu? Ludziom poprostu żal dupe ściska, że kiedyś musieli jeździć do innych miast i nie mieli możliwości zdawania na miejscu. Niektórzy ludzie poprostu chcą by drugiemu było tak źle jak kiedyś mu było, ot całe zamieszanie...


prawda popoieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9730
#Kitan_Bc nieaktywny
22 lipca 2014r. o 11:49
Może ktoś z egzaminowanych by się wypowiedział kiedy ma testy ? Albo wrażenia jeśli już jest po ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 12:52
Jeśli oblałam egzamin-testy w Jeleniej górze,to mogę teraz kolejne podejście zrobić w Bolesławcu? Czy ma ktoś taką wiedzę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sasanka niezalogowany
22 lipca 2014r. o 13:14
Tak, może Pan zapisać się na testy bezpośrednio w bolesławieckim Oddziale WORD. Należy mieć ze sobą PKK, dowód osobisty oraz dowód wpłaty za egzamin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
22 lipca 2014r. o 20:07
... a jak już zdasz, to licz się z dodatkowymi opłatami przy wydaniu prawa jazdy. Kiedyś przenosiłam papiery z Legnicy do Jeleniej i przy składaniu dokumentów w urzędzie kazali mi wnieść opłatę skarbową w związku z przeniesieniem dokumentów. Grosze to były na tamte czasy.
Przeczytałam komentarze bardzo pobieżnie, jednak chciałabym podzielić się swoim zdaniem na temat powstania w naszym mieście WORDu.
Po pierwsze będzie wygodniej, taniej i szybciej dla zdających.
Po drugie, z tego co mi wiadomo (mogę nie mieć aktualnej wiedzy), trasy są z góry wyznaczone. Więc najgorszy matoł w końcu się nauczy i zda, czy to będzie Warszawa, Jelenia, czy Kraków. Co wcale nie świadczy o tym, że będzie umiał się poruszać w tym mieście. Moje pokolenie zdawało w Jeleniej Górze i Legnicy. Nawet nie wiecie, ilu z moich znajomych boi się wjechać choćby do Legnicy na dwupasmówkę (niestety, wśród tych znajomych są tylko kobiety - ale to już dyskusja na inny temat, dlaczego tak jest)
Po trzecie kiedyś można było zdawać w Bolesławcu, co więcej, na własnych pojazdach. Zapytajcie swoich rodziców i dziadków.
A po czwarte: jako osoba posiadająca dwie kategorie prawa jazdy i czternastoletni staż za kierownicą, nikomu nie zazdroszczę. Cieszę się, że egzaminy i stres z nimi związany są już za mną i z nikim, kto ma szansę zdawać w Bolesławcu bym się nie zamieniła!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kandydat niezalogowany
22 lipca 2014r. o 22:18
Dobra wiadomość jest taka, że zdawać można w Bolesławcu, zła taka, że od 20 lipca w całej Polsce badanie lekarskie na prawo jazdy kosztuje 200zł. (dwieście złotych)!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 22:44
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): ale zdajesz sobie sprawę że niektórzy zwyczajnie nie mają czasu na jeżdżenie do Legnicy/Jeleniej;


dokładnie popieram nie każdy ma czas na wyjazdy po Legnicy itp.brawo wkońcu mamy word cieszę się bardzo



g..o prawda to nie chodzi o brak czasu tylko kazdy po cichu liczy na latwe prawko w bolcu,kazdy wie ze w bolcu idzie sie nauczyc na pamiec jazdy a jak niemasz czasu zrobic prawa jazdy to jak ty znajdziesz czas jezdzic tym samochodem w razie ewentualnego zdania egzaminu???

Ludzie napewno liczą, że bedzie im latwiej ale zobacz ile godzin z tego kursu lub jak dokupujesz marnujesz na jazde Bolesławiec Legnica. Na jeden taki wyjazd prawie godz w jedna strone. To ile razy na Legnice pojedziesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 0:57
Ja zdawałam w Jeleniej - zdałam za pierwszym razem,zero błędów zarówno na teście jak i na praktycznym, mimo to kiedy po pól roku od otrzymania prawka pojechałam na śląsk to się załamałam i spanikowałam, pierwszy raz zobaczyłam dwupasmowe rondo, pokręcone sygnalizacje, tramwaje z każdej strony, do tego inna dynamika jazdy kierowców w dużym mieście. Czarno widzę w dużym mieście tych, którzy będą zdawać w Bolcu. Tu nie ma nic skomplikowanego, jedno z prostszych miast do jazdy, nic tu nie zaskakuje, no chyba że dla kogoś wyzwaniem są łezki koło wieżowca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.