Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WORD już otwarty! Trwają zapisy!
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 0:58
Ja zdawałam w Jeleniej - zdałam za pierwszym razem,zero błędów zarówno na teście jak i na praktycznym, mimo to kiedy po pól roku od otrzymania prawka pojechałam na śląsk to się załamałam i spanikowałam, pierwszy raz zobaczyłam dwupasmowe rondo, pokręcone sygnalizacje, tramwaje z każdej strony, do tego inna dynamika jazdy kierowców w dużym mieście. Czarno widzę w dużym mieście tych, którzy będą zdawać w Bolcu. Tu nie ma nic skomplikowanego, jedno z prostszych miast do jazdy, nic tu nie zaskakuje, no chyba że dla kogoś wyzwaniem są łezki koło wieżowca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 1:13
~ napisał(a): w Jeleniej ani w Legnicy też tramwaje nie jeżdżą, wiec porównanie ci nie wyszło troszkę, dla jednego duze miasto to Wrocław a dla drugiego dopiero Warszawa, ważne żeby nabyć podstawowe umiejętności a później już z czasem nabiera się pewności jazdy, poza tym zawsze w ramach wykupionych godzin na kursie można zrobić wycieczkę do Jeleniej np i tam poćwiczyć większe ronda :)

A gdzie w Jeleniej są niby duże ronda kilkupasmowe???

Zmoderowano 23.07.2014 godz.11:26 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
23 lipca 2014r. o 20:41
Czy egzaminy sie przeprowadzane tylko na COLTach ? Czy na Yarisach równiez ?
W BC chyba wszystkie szkoły mają Yarisy, może sie myle ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~odpowiedz niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:05
Witam!

W Bolesławcu jest możliwość zdawania tylko i wyłacznie narazie na COLTACH. Wszystkie szkoly jazd teraz masowo to beda zakupowac :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:12
Chyba żartujesz! Własnie wchodzi rozporządzenie ze bedzie mozna zdawać na własnym (dostosowanym ) autem, czyli tm co na kursie. Mam wyje...ne na colty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 10:05
~ja.. napisał(a): a sie bardzo ciesze:) zaraz pojde sie zapisac na egzamin bo kurs mam juz jakis czas temu zrobiony trzy oblane egzaminy w Jeleniej i juz mi sei tam nie chcialo jechac:( a teraz na swoim terenie mam nadzieje zdac:) a co zza bzdury opowiadaja ci co twierdza ze miasto zostanie zakorkowane przeciez to nie bedzie 100 aut ktore wjada na nasze ulice tylko jak mi wiadomo 3. trzymam kciuki za wszystkich kursantow:)


ja też dawno temu oblałam 3 x i nie podeszłam bo kasy nie miałam. Ponoć dali dokumenty do starostwa i stamtąd można je wybrać chcąc kontynuować naukę, bez płacenia już za kurs. Wykupić tylko godziny, zapłacic za test i zdawać? prawda to? ile lat ważny jest kurs bo słyszałam , że bezterminowo ale właśnie godziny trzeba wykupić i zapłacic za testy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ ` niezalogowany
24 lipca 2014r. o 11:01
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3517021,wypadek-na-aow-kierowca-skody-chcial-wjechac-pod-prad-na-autostrade-foto,id,t.html

3 razy zdać nie mogą a potem rodzą się takie drogowe asy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9730
#Kitan_Bc nieaktywny
24 lipca 2014r. o 11:28
~ napisał(a):
~ja.. napisał(a): a sie bardzo ciesze:) zaraz pojde sie zapisac na egzamin bo kurs mam juz jakis czas temu zrobiony trzy oblane egzaminy w Jeleniej i juz mi sei tam nie chcialo jechac:( a teraz na swoim terenie mam nadzieje zdac:) a co zza bzdury opowiadaja ci co twierdza ze miasto zostanie zakorkowane przeciez to nie bedzie 100 aut ktore wjada na nasze ulice tylko jak mi wiadomo 3. trzymam kciuki za wszystkich kursantow:)


ja też dawno temu oblałam 3 x i nie podeszłam bo kasy nie miałam. Ponoć dali dokumenty do starostwa i stamtąd można je wybrać chcąc kontynuować naukę, bez płacenia już za kurs. Wykupić tylko godziny, zapłacic za test i zdawać? prawda to? ile lat ważny jest kurs bo słyszałam , że bezterminowo ale właśnie godziny trzeba wykupić i zapłacic za testy


W wydziale komunikacji tworzysz nowy numer PKK (darmowo) i po tym możesz już się zapisać gdzie chcesz. Kurs jest bezterminowy, godzin już nie trzeba wykupować po 3ech niezdanych razach. Jedynie teorię musisz zdać na nowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza