Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Slalom po torach kolejowych
~AU niezalogowany
26 lipca 2014r. o 6:50
Sołtys idzie na łatwiznę. Zamiast samemu załatwić sprawę to wyręcza się pismakami.
A swoją drogą kto zwróciłby uwagę na sam napis, że szlabany nie działają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
26 lipca 2014r. o 7:39
z tego co wiem sołtys już kilka dni działał w tej sprawie teraz kolej na media
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AU niezalogowany
26 lipca 2014r. o 7:44
W "wywiadzie" mówi, że nie wie co robić. Po co komu taki sołtys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P.Z.P.R.=S.L.D.=P.S.L.=P.O.=Fuj.Ruch. niezalogowany
26 lipca 2014r. o 8:10
Dwaj ,,towarzysze" w 21-wieku mają problem z przejazdem... :)

Ps: Przecież przejazd jest oznakowany że jest uszkodzony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
26 lipca 2014r. o 10:25
Pytanie moje jest następujące, dlaczego są zamknięte szlabany? I faktycznie trzeba jechać slalomem. Kto mi to wyjaśni. Czy gdzieś w cywilizowanym kraju ktoś widział coś takiego.

Jechałem tam wczoraj, najpierw stałem 15 minut bo myślałem, że jedzie pociąg, a potem zdecydowałem się przyjechać przy czerwonym świetle.

A co ma zrobić obcokrajowiec, chyba zawrócić bo na przejazd przy czerwonym świetle nie wjedzie.

Tak czy inaczej jest to fatalne oznaczenie. I Kto ma pierwszeństwo jadąc na przeciwko, wjeżdżający czy wyjeżdżający z przejazdu.

Zostawienie zamkniętych szlabanów stwarza większe niż dotychczas niebezpieczeństwo wypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
26 lipca 2014r. o 11:10
~P.Z.P.R.=S.L.D.=P.S.L.=P.O.=Fuj.Ruch. napisał(a): Dwaj ,,towarzysze" w 21-wieku mają problem z przejazdem... :)

Ps: Przecież przejazd jest oznakowany że jest uszkodzony.



Hahahahahaha ! :D Myślałem, że tylko mi się to tak kojarzy :D Co za ignoranty i pieniacze dwa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 12:07
Porażka... "nie wiem gdzie, pierwsze co zadzwoniłeś do was"... no bez jaj... Co to za sołtys? Telefon do PKP i tyle, powiedzieć o co chodzi, dogadać się. Co za problem?

Jeśli PKP nic nie chciałoby zrobić, to ok, można do TV czy gazety, ale nie w pierwszej kolejności. Gdyby były monity, gdyby to już było kilka dni...

"władza"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~..- niezalogowany
26 lipca 2014r. o 12:35
Tak i teraz jak zawsze problem co za sołtys. Ludzie nie znacie sprawy a się wypowiadacie. Z tego co prawie każdy mieszkaniec wsi wiem, że sołtys dzwonił do PKP ale nie poskutkowało więc zastosował inne metody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza