BolecFORUM
+ nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu Jestem lepszy niż Piotr Roman
BolecForum Bolecnauci komentują

Jestem lepszy niż Piotr Roman zamknięty

1377 odpowiedzi strona 5 z 173
bax
bax
PanM napisał(a): Z uwagą czytam Państwa komentarze , w miarę możliwości będę się sukcesywnie do nich odnosił.

Tytuł wywiadu pochodzi od redakcji BOLEC INFO

Aczkolwiek odnosi się wrażenie jak by

" RZUCONO GRANAT W SZAMBO "


Z tym "granatem" nie zgodzę się...

kandydat na prezydenta udzielił wywiadu i dzięki forum "pozna" zdania internautów...może przyszłych wyborców?...

Czy wystartuje w wyborach na Prezydenta? ...nie wiem:)
~Mimigość
Ale prima aprilis jest 1 kwietnia - trochę się bolec spóźnił. No lepszego żartu dawno nie słyszałam
~gość
PanM napisał(a): Z uwagą czytam Państwa komentarze , w miarę możliwości będę się sukcesywnie do nich odnosił.



Oszczędź sobie i internautom tego "odnoszenia". Nikt cię o nie prosi. Wiemy już to co najważniejsze. Nie nadajesz się i wstyd, że o tym nie wiesz. :P
~gość
kto tak prawi ?

Zmoderowano 07.08.2014 godz.8:22 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
~gość
Stań "kandydacie" przed lustrem i zrób sobie rzetelny rachunek swoich kwalifikacji a potem szybko przeproś wszystkich mieszkańców miasta za ten pomysł. Może po jakimś czasie zapomną? :P
~ewagość
Teraz czas na młodych, a nie na ludzi przeżartych przez komunę, a potem przez palikociarnie.
~Henrykgość
Doznawszy kompletnego dziwny czlowiek izmu, żuław, dna i ...izmu w ciągu dnia, człowiek otwiera piwko, włącza net chcąc się zrelaksować i kiedy myśli, że nic bardziej masakrycznego go nie spotka. Poznaje gościa, który mógłby rdzę po spawaniu tłumików samochodowych zamiatać z wibratorem Palikota w d...
Dramat, dno i wodorosty. Ale przynajmniej na wesoło :)
Dokąd zmierzasz Polsko?!

Zastosowana autokorekta

~HENIAgość
~Henryk napisał(a): Doznawszy kompletnego dziwny czlowiek izmu, żuław, dna i ...izmu w ciągu dnia, człowiek otwiera piwko, włącza net chcąc się zrelaksować i kiedy myśli, że nic bardziej masakrycznego go nie spotka. Poznaje gościa, który mógłby rdzę po spawaniu tłumików samochodowych zamiatać z wibratorem Palikota w d...
Dramat, dno i wodorosty. Ale przynajmniej na wesoło :)
Dokąd zmierzasz Polsko?!


co cie cieszy a co smuci ? O co chodzi z tym wibratorem ?

Zastosowana autokorekta