Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy władza jest z tej samej gliny?
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:00
~majętny Stef napisał(a): To za 60 minutowy występ glinoludów "którzy wszędzie się podobają" też się będzie płaciło kilkadziesiąt tysięcy, tylko trzeba chcieć wejść na rynek rozrywki z ofertą komercyjną.
Ale jakimś cudem glinoludy zarabiać nie chcą ,tylko chcą brać od podatnika i promować Bolesławiec w Bolesławcu.


Czekaj, czekaj, Glinoludy zrobily dokladnie to co inne gwiazdy, organizacje. Zlozyly komercyjna oferte. Miasto jej nie przyjelo, wybralo zupelnie inne, spoza Boleslawca.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:01
~mir.ko napisał(a):
glinoludy chcą brać kase dla siebie ?


No więc na co te 40 000? kosztorys proszę :) jesteś w posiadaniu takiego? A może jesteś w posiadaniu programu artystycznego? NO to więc? nie masz? To na czym opierasz swoją opinię?

Mówiąc o gliniadzie, uważam, że 40 000 to znacząco wygórowana cena :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:06
alter napisał(a):
emem napisał(a): Kilkanascie tysiecy za 40 minutowy wystep teatru ulicznego z Krakowa, ktory wcale nie prezentuje wiecej niz lokalni artysci to ok?

Kilkadziesiat tysiecy za 60 minutowy wystep malo znanej gwiazdy to ok? Czy tez rozboj?


To tylko twoja subiektywna opinia. Która jest umotywowana? :) Nie jesteś obiektywny.


Twoja opinia jest rowniez subiektywna.
Ja tylko dodam tyle, ze wolalbym, zeby miasto inwestowalo w swoich mieszkancow, a nie w ludzi z zewnatrz. Ty wolisz, zeby bylo odwrotnie - Twoj wybor.


Dopisane 17.08.2014r. o godz. 00:06:

alter napisał(a):
~mir.ko napisał(a):
glinoludy chcą brać kase dla siebie ?


No więc na co te 40 000? kosztorys proszę :) jesteś w posiadaniu takiego? A może jesteś w posiadaniu programu artystycznego? NO to więc? nie masz? To na czym opierasz swoją opinię?

Mówiąc o gliniadzie, uważam, że 40 000 to znacząco wygórowana cena :)



No tak, nie widziales kosztorysu, nie widziales programu, ale od razu twierdzisz, ze kwota jest wygorowana :) hehe

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 0:07
szkoda ze nie powiedziano na co przeznaczona by była kwota. jest spora, ale masowa impreza i to nietypowa zapewne kosztuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:09
emem napisał(a): Ja tylko dodam tyle, ze wolalbym, zeby miasto inwestowalo w swoich mieszkancow, a nie w ludzi z zewnatrz. Ty wolisz, zeby bylo odwrotnie - Twoj wybor.


A kto Ci powiedział, że chciałbym odwrotnie?

Otóż ja chciałbym, aby oferta komercyjna została oceniona rzeczowo, za swoje walory artystyczne, za program.

Argument, że sprzedający usługi jest z Bolesławca nie może być głównym uzasadnieniem. Chyba to rozumiesz? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
17 sierpnia 2014r. o 0:10
A ja jestem Glinoludem i podobają mi się kolorowe stempelki. Jestem z tej samej gliny co i stempelki. Wierzę, że wszyscy jesteśmy z tej samej gliny... i Boguś i Piotrek...i My wszyscy...to, ze polityka, że kasa... no cóż... rzeczywistość...ja wierzę w LUDZIA, w LUDZIA jako jednostkę... jako CZŁOWIEKA i hu mi do tego czy on z lewej czy z prawej, czy podoba mi się co robi, czy robi nie...myślę...WIERZĘ, że robi tak jak myśli, że będzie ok. To, że nie podobają mi się pewne postępowania władzy... no cóż... droga stoi otworem...zawsze mogę być nowym prezydentem :), mogę startować w wyborach i coś zmienię....może mnie wybierzecie:) może to ja jestem lepsza niż Piotrek lub innym Człek...ważne jest to,że ZAWSZE będę z tej samej gliny :) A może tak... takie marzenie szalonej głowy... podać sobie dłonie, uśmiechnąć się i iść dalej jako WYSTEMPELKOWANE GLINOLUDY w pochodzie jak pierwszomajowy sławiący nasz Bolesławiec ?? Hm... taki tam szalony eksperyment na przyszły rok ? :)


Pozdrawiam i Glinoludy i Stempelki :*




Zmoderowano 17.08.2014 godz.0:17 - powód: duplikat (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
17 sierpnia 2014r. o 0:11
alter napisał(a): Otóż ja chciałbym, aby oferta komercyjna została oceniona rzeczowo, za swoje walory artystyczne, za program.

Argument, że sprzedający usługi jest z Bolesławca nie może być głównym uzasadnieniem. Chyba to rozumiesz? :)


Tak rozumiem, dlatego nie moge zrozumiec dlaczego miasto woli sprowadzic teatr uliczny z Krakowa (fakirow itd.) niz zlecic realizacje tego typu programu lokalnej grupie, ktora ma podobne (a moze i nawet lepsze) umiejetnosci.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 0:13
emem napisał(a):
No tak, nie widziales kosztorysu, nie widziales programu, ale od razu twierdzisz, ze kwota jest wygorowana :) hehe


Moje artystyczne oczekiwania są ambitniejsze, glinoludy nie są w kręgu mojego zainteresowania. I to jest dla mnie argument, przeciw wydawaniu nie małej sumy 40 000, na coś takiego.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.