Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak kandydatem PO na prezydenta
~oleeeeeeeeeeeee niezalogowany
2 października 2014r. o 7:51
Mam nadzieje że PO przegra te wybory, a dla czego, ponieważ zawsze głosowałem na PO,okazało się że nasi działacze w perfidny sposób zdradzili SCHETYNĘ. Nie ważne czy był to dobry szef czy nie dla mnie liczy się LOJALNOŚĆ, A W STRUKTURACH PO Bolesławieckich jej nie ma .Ponowie miejcie odrobinę honoru i nie promujcie nikogo swoją osobowością .[PANIE ŻAK masz pan złych promotorów....................................................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oleeeeeeeeeeeee niezalogowany
2 października 2014r. o 7:53
Mam nadzieje że PO przegra te wybory, a dla czego, ponieważ zawsze głosowałem na PO,okazało się że nasi działacze w perfidny sposób zdradzili SCHETYNĘ. Nie ważne czy był to dobry szef czy nie dla mnie liczy się LOJALNOŚĆ, A W STRUKTURACH PO Bolesławieckich jej nie ma .Ponowie miejcie odrobinę honoru i nie promujcie nikogo swoją osobowością .[PANIE ŻAK masz pan złych promotorów....................................................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 8:06
żeby wygrywać kolejne wybory raz po raz potrzeba po prostu dobrze rządzić.czy to takie skomplikowane ....ja rozumiem że rządzący obojętnie z jakiej partii są przekonani że są w tym najlepsi.niech partia nazywa się jak chce choćby kamieni kupa.społeczństwo gdy jest zadowolone zawsze zagłosuje za taką partią.a tak wybory mamy jakieś dziwne....nie lepszy rząd,lepsze jutro,lepszy program.....,tylko o jakieś mniejsze zło,głosowanie tylko po to bo tych się nie lubi ,bo nie.no jaki mamy wybór.przez 25 lat te same menu i co cztery lata zmieniamy danie.nudzi mnie,denerwuje mnie oglądając to wszystko,to takie big brother ....publiczność decyduje ,w której edycji kogo wywalić.....a w portfelu co raz mniej kasy względem sklepowych cen.co raz mniej Polaków w Polsce.jak ta unia się rozwali,a rozwali się bo do tego dąży,to ci co wyjechali okaże się że podjęli najlepszy wybór.....a my będziemy sobie dalej wybierać i dalej narzekac.a wystarczy przyzwoicie rządzić....tyle i aż tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiwat banki centralne niezalogowany
2 października 2014r. o 8:18
~ napisał(a): żeby wygrywać kolejne wybory raz po raz potrzeba po prostu dobrze rządzić. .....a w portfelu co raz mniej kasy względem sklepowych cen.co raz mniej Polaków w Polsce. ...


I wszystko na ten temat :) Jako ciekawostkę podam , że wczoraj GUS opublikował prognozy , że w 2030 roku w kraju nad Wisłą mieszkać będzie 33 mln luda. U schyłku przerwanej dekady mieszkało 42 mln . Rozwój mamy więc zkręcisty :D Czy ja już Wam nie mówiłem czegoś o spiskowej teorii depopulacji ?

Miłego dnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były z PO niezalogowany
2 października 2014r. o 8:31
Od dość dawna jestem pilnym obserwatorem naszego lokalnego podwórka, ale to co się ostatnimi tygodniami dzieje w PO czy w tym nowym tworze Platformie Samorządowej, pokazuje, że Ci ludzie wg mnie nie mają pomysłu co dalej z Bolesławcem. Najlepszym dowodem na to jest gorączkowe poszukiwanie kandydata na prezydenta, aż w końcu pojawił się... no właśnie... kto?. O jakim więc programie takiego kandydata może być mowa? programie pisanym na kolanie? w ciągu kilkudziesięciu dni ze zwykłego człowieka ma stać się wizjonerem Bolesławca? Pana Piotra znam średnio, ale sądzę, że jest to osoba inteligentna i na pewno wykształcona... Co więc spowodowało, że zgodził się kryć taką kuriozalną sytuację swoją osobą? Pozycję kandydata kreuje się przez lata. Nawet niejaki PanM tokuje od dawna w internecie mimo, że to tylko pisanina. Małkowski od lat prowadzi swojego bloga i zwraca uwagę na to co jest robione źle w miescie przy czym aktywnie działa na rzecz potrzebujących. Roman, wiadomo - kontynuacja. Ale tutaj, z panem Żakiem naprawdę mam problem. Taka sytuacja pokazuje głęboki kryzys w lokalnej PO: odejście Przybylskiego, dojście do władzy Schetyny, Borysa... Wszystko to nienajlepiej wróży bolesławieckiej PO. Czy dlatego powołali obywatelski komitet wyborczy? Czy naprawdę są tak słabi? Brak naturalnego lidera jakim miał być Przybylski, lokalnej PO wróży klęskę w tych wyborach, bo elektorat PO oczekuje czegoś więcej niż kwiatków i rowerków na fejsbuku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 października 2014r. o 8:37
Po prostu Platforma nie chce wygrac tych wyborow :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piwo z rana , jak śmietana niezalogowany
2 października 2014r. o 8:38
A ja od dość dawna jestem obserwatorem krajowej sceny politycznej i śmiem twierdzić , że czas PO się kończy. Ubeckie watahy promują teraz alternatywnych. Z naszego punktu widzenia nic to jednak nie zmieni. Najlepiej skomentował to Kolega Illuminati :) :

~iluminati napisał(a):

[img=1412158638_rrj0v4j.jpg]
Jarek ja jadę do Brukseli ,a ty pilnuj tu interesu !!

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
2 października 2014r. o 8:51
Szef powiatowej Platformy Obywatelskiej to "leśny dziadek" dawno powinien wycofać się z polityki.

Czasy Karola Stasika przemijają, ale on kurczowo trzyma się stołka. Taka to jest bolesławiecka platforma, niezdolna wystawić kandydata na prezydenta Bolesławca, pewnie to samo zrobi drugi "leśny dziadek' z SLD.

Trzeba młodych wykształconych ludzi, kończymy z "leśnymi dziadkami" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza