Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak kandydatem PO na prezydenta
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 11:31
emem napisał(a): Gdyby nie Roman to Boleslawiec rozwijalby sie i zmienialby sie 5 razy szybciej :)


Czyli dzięki Romanowi rozwija się "tylko" 4 razy szybciej? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 października 2014r. o 11:40
~ napisał(a):
emem napisał(a): Gdyby nie Roman to Boleslawiec rozwijalby sie i zmienialby sie 5 razy szybciej :)


Czyli dzięki Romanowi rozwija się "tylko" 4 razy szybciej? :D


Dzieki Romamowi rozwija sie z taka predkoscia, jak obserwujemy.
Gdyby byl inny prezydent - bylaby szansa, zeby rozwijal sie 5 razy szybciej niz obecnie.
Dlatego mozliwe ze za 4 lata wystaruje ja.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
2 października 2014r. o 11:45
emem napisał(a): Dlatego mozliwe ze za 4 lata wystaruje ja.


Tak samo, jak "możliwe jest", iż zobaczymy IBC w Twoim wykonaniu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arnekses niezalogowany
2 października 2014r. o 11:54
Znam osobiście Pana Piotra Żaka i wiem ,że jest to bardzo dobry człowiek.To ,że staruje z platformy jest jedynie decyzją czysto pragmatyczną.Ta partia ma zaplecze finansowe i organizacyjne.Sam jestem przeciw platformie i każdej parti lewicy ale w takich wyborach na niskim szczeblu różnice są praktycznie niewidoczne.Ważne jest aby Pan Piotr pełnił swoja funkcje dobrze a nie patrzył na barwy partii.Mi pozostaje niesmak po PO ale sądze ,że nie miał wyboru tylko ta partia daję mu jakieś znikome szanse na wygraną :-).

PS.Najważniejsze aby nie zadłużał miasta i dał żyć ludziom :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
2 października 2014r. o 14:43
Jezusie nazareński!

Totalna dekadencja. Upadek obyczajów, zły pieniądz wypiera dobry, ewolucja też w odwrocie...!

[img=1412253602_pknihts.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
2 października 2014r. o 14:53
A możesz jaśniej o co chodzi z tym foto Cemoi07?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 14:58
~Ula napisał(a): A możesz jaśniej o co chodzi z tym foto Cemoi07?


Właśnie. O tym też tam mowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2014r. o 15:12
z takim kandydatem PO daleko nie zajdzie, ciekawe czy Stasik i Kwaśniewski stracą posady partyjne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza