Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 19
~majętny Stef niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:08
cemoi07 napisał(a):

Wybory do Rady Miasta są oparte o nową ordynację - okręgi jednomandatowe, i gdyby nawet startował On z listy Krasnali Gejów, to głos nie byłby zmarnowany, bo komitet nie ma żadnego znaczenia, liczą się indywidualnie uzyskane głosy poiparcia. Pan Nowak otrzymał propozycję z tego, a nie z jakiegokolwiek innego komitetu.


Oczywiście jest to bzdura, że komitet nie ma znaczenia.
Nowa ordynacja w porównaniu ze starą niczego nie zmieniła.
Komitet podstawił mi człowieka na którego muszę głosować w swoim okręgu głosowania.
A jak było 4 lata temu?
Komitet podstawił mi człowieka na którego miałem zagłosować w swoim okręgu.

Widzisz jakieś różnice?

Wygrany kandydat w dalszym ciągu gra dla komitetu wyborczego, jak 4 lata temu.
Kandydat w dalszym ciągu realizuje program wyborczy komitetu, jak 4 lata temu.

Jeżeli twierdzisz że komitet nie ma znaczenia, to znaczy że nie będzie realizował programu swojej partii. Czyli zagłosujemy na człowieka bezideowego który jak się dostanie to będzie sobie robił co uzna za słuszne. Może nawet ułożyć się z władzą bo komitet mu tego nie zabroni, bo przecież nie ma on znaczenia.

Jeżeli ten pan dostał propozycję z komitetu który nie ma znaczenia to widocznie żaden inny komitet go nie chciał. Dlaczego? Może jest wolnym strzelcem?
A wolny strzelec w radzie nic nie zdziała. No chyba że jego celem są happeningi na posiedzeniach.

Osobiście nie jestem jakimś przeciwnikiem Nowaka tylko sobie tak głośno myślę nad "nową ordynacją".
Jeżeli ktoś mi wmawia że coś starego jest już świeże to jest kłamcą i nie warto takim ufać, bo już przed wyborami cię oszukuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
5 listopada 2014r. o 18:21
majętny Stefie, grzeczność nakazuje mi odpowiedzieć, ale musiałbym poczęstować Cię pewnym epitetem, najczęściej pisanym z błędem sprayem na murach, ale... zresztą już nie wiem - stań przed lustrem i sam się przekonaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:29
Pisz epitety jakie chcesz, tylko nie odmawiaj mi tego poznania "nowej ordynacji wyborczej". Bardzo chętnie poznam mechanizmy podstawiania mi pod nos kandydata na którego mam zagłosować ,tak jak 4 lata temu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:31
Komitet wyborczy ma olbrzymie znaczenie. Są takie z których start to zaszczyt i jest taki z którego startowanie to wstyd. :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
5 listopada 2014r. o 19:40
~ napisał(a): Komitet wyborczy ma olbrzymie znaczenie. Są takie z których start to zaszczyt i jest taki z którego startowanie to wstyd. :D :D :D

A ktòry to zaszczyt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Babka z Kamienicy niezalogowany
5 listopada 2014r. o 20:45
Oczywiście zagłosuję na Nowaka. Dajmy młodym i wykształconym szansę. Zdziała więcej niż jakiś tam WUeFista czy inny stary beton
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca mzk niezalogowany
6 listopada 2014r. o 20:39
Do wszystkich ludzi którzy podpisali się pod petycją do prezydenta o uruchomienie lini 12. Linia ta zostanie zamknieta zaraz po wyborach jak prezydentem zostanie Piotr Roman bo się nie opłaca kierowcy już liczą ludzi jak będzie ich mało zostanie ona zamknięta zaraz po wyborach bo Roman nie ma jaj aby się postawic i ja zlikwidiwać dlatego nie głosujmy na niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca111 niezalogowany
11 listopada 2014r. o 15:16
Pan Tadeusz Winiarski to najlepszy wybór. Facet ma spore zdolności odnośnie zarządzania. Bardzo dobrze, że postanowił kandydować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza