Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Jorgo niezalogowany
6 lipca 2023r. o 11:51
Co jest powodem że z tej Szkoły od lat odchodzą najlepsi nauczyciele i pracownicy? Czyżby powodem był nieznośny charakter jednegoPana władzcy????

Kto wie dlaczego odszedł WF-ista?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Złotokap niezalogowany
6 lipca 2023r. o 12:00
~~Ceglastobrązowa Dąbrówka napisał(a): Właśnie sprawdziłam statystykę chętnych pierwszej preferencji tej szkoły ( każdy może sprawdzić).
OXpress chce otworzyć trzy klasy pierwsze liceum ( 24 osoby w klasie). A chętnych jest:
1a- 7osób,
1b- 3 osoby,
1c - 11 osób.
Dla mnie to wiele mówi o,, zadowolonych'' uczniach i ich rodzicach , którzy dzielą się informacjami ze znajomymi. Tyle w temacie.

dla tych co faktycznie tam pójdą to te statystyki będą inne tylko z 3 klas powstaną 2 lub jedna, mieszane rozszerzenia na 30 osón np ....klasy malutkie, rotacja nauczycieli w kółko ktoś nowy, nie ma raczej dobrej opinii..... za mały lokal na liceum kosztem dzieci!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Opinia niezalogowany
6 lipca 2023r. o 17:01
To bardzo dobre przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni jako rodzice, a i dzieci dobrze się w niej czują. Nie ma agresji i nie ma przemocy wśród dzieci, wysoki poziom nauczania, serdeczni nauczyciele a przede wszystkim profesjonaliści w swoim zawodzie. Bardzo dobrze, że Pan dyrektor wymaga od nauczycieli pracy, bo to świadczy o dobrej opiece nad naszymi dziećmi. Że w klasie jest mniej uczniów, to też lepiej, bo więcej można nauczyć się w mniejszej
grupie. Zależy nam także na dodatkowych zajęciach jak chociażby szachy i taniec. A te są i wiele innych też. Na studia także można pójść jak z każdej innej szkoły. Ale przede wszystkim jest normalnie, bo nasze dzieci są dopilnowane i nikt nie robi im
krzywdy. Z horrorem wspominamy brak należytej opieki nad nami przez nauczycieli z byłej ósemki, byłej dwójki, byłej dziesiątki. Jako uczniowie prawie traciliśmy życie. Wieczne bijatyki, przez które trafialiśmy do szpitali, wstrząśnienia mózgu,
a nauczyciele spacerowali po korytarzu gawędząc z księdzem i niczego na przerwach nie widzieli. Z tych powodów, że w
innych szkołach nauczycielom raczej nie zależało na dobru ucznia i nauczaniu, szkoły prywatne są alternatywą nie do
przecenienia. Oxpress właśnie taką dobrą szkołą jest i ona reklamy nie potrzebuje. Nawet lepiej, aby mniej dzieci do niej chodziło, bo lepsze nauczanie w małej grupie i należyta opieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Orlik niezalogowany
6 lipca 2023r. o 17:12
~~Opinia napisał(a): Nawet lepiej, aby mniej dzieci do niej chodziło, bo lepsze nauczanie w małej grupie i należyta opieka.

Tylko nie wiem czy właściciel szkoły też podziela takie poglądy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Winorośl niezalogowany
6 lipca 2023r. o 21:33
małe klasy , dzieciaki ściśniete w dzielonych do maximum klasach, braki lokalowe same dzieci to mówią!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwony Jaśminowiec niezalogowany
20 lipca 2023r. o 16:25
~~Jorgo napisał(a): Co jest powodem że z tej Szkoły od lat odchodzą najlepsi nauczyciele i pracownicy? Czyżby powodem był nieznośny charakter jednegoPana władzcy????

Kto wie dlaczego odszedł WF-ista?

Ja wiem, odszedł bo zwolniło się miejsce w liceum, proste. Odnośnie szkoły to wypowiem się o podstawówce. Jeśli ktoś chce się uczyć to nie zabraniają, wspierają. Szczególnie Pani od matematyki niesamowity Nauczciel przez wielkie N, ósme klasy przygotowała na medal do egzaminu. Pani od polskiego też spoko, cisnie i nie odpuszcza, żałuję, że dopiero klasa mojego dziecka trafiła na tą panią w ostatnim roku nauki. Język angielski z Panem Michałem- mistrzostwo świata! Generalnie jeśli dziecko chce się uczyć to skorzysta. Duża rotacja nauczycieli to prawda, wychowawców klasy w ciągu 8 lat było 10ciu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
22 lipca 2023r. o 4:57
Do Pijarów z nimi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Brokuł niezalogowany
23 lipca 2023r. o 2:37
~~Liliowoczerwony Jaśminowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jorgo napisał(a): Co jest powodem że z tej Szkoły od lat odchodzą najlepsi nauczyciele i pracownicy? Czyżby powodem był nieznośny charakter jednegoPana władzcy????

Kto wie dlaczego odszedł WF-ista?

Ja wiem, odszedł bo zwolniło się miejsce w liceum, proste. Odnośnie szkoły to wypowiem się o podstawówce. Jeśli ktoś chce się uczyć to nie zabraniają, wspierają. Szczególnie Pani od matematyki niesamowity Nauczciel przez wielkie N, ósme klasy przygotowała na medal do egzaminu. Pani od polskiego też spoko, cisnie i nie odpuszcza, żałuję, że dopiero klasa mojego dziecka trafiła na tą panią w ostatnim roku nauki. Język angielski z Panem Michałem- mistrzostwo świata! Generalnie jeśli dziecko chce się uczyć to skorzysta. Duża rotacja nauczycieli to prawda, wychowawców klasy w ciągu 8 lat było 10ciu...
Ale oprócz matematyki, polskiego i angielskiego jest jeszcze 10 innych przedmiotów. Jak to w tym temacie wygląda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.