Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 9:06
~jaa napisał(a): Też polecam, jestem zadowolona (ja, maż i dziecko). Nie każdemu dziecku udało się przejść rekrutację. Też nie żałujemy decyzji. Basen dwa razy w tyg. w godz. do 15 :), angielski codziennie, fajne kółka do wyboru, klasy mniej liczne 16 os. Na razie dco do kazdy nie mam szczególnych zastrzeżeń. Nie sądzę, że post powinien trafić do działu reklamy! Ja szczerze polecam, uważam, że warto :) Dziecko ma zapewnione płatne obiady...

Moje dziecko ma basen 2 razy w tyg za 15 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 15:18
Za teksty naruszające dobre imię powinien dyrektor wyciągnąć konsekwencje by następnym razem każdy trol zastanowił się zanim kogoś pomówi. Lub jeśli trol posiada wiedzę to niech zgłosi to odpowiednim organom ścigania bo zatajanie przestępstwa też jest karalne. Takie szczeniackie pisanie ze koleżanka koleżanki słyszała jest typowe dla zakompleksionych pozbawionych swojego zdania i rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 15:45
~ja napisał(a): Za teksty naruszające dobre imię powinien dyrektor wyciągnąć konsekwencje by następnym razem każdy trol zastanowił się zanim kogoś pomówi. Lub jeśli trol posiada wiedzę to niech zgłosi to odpowiednim organom ścigania bo zatajanie przestępstwa też jest karalne. Takie szczeniackie pisanie ze koleżanka koleżanki słyszała jest typowe dla zakompleksionych pozbawionych swojego zdania i rozumu.
a jesli wyjdzie ze wiekszosc to prawda? co wtedy ? wg ciebie tez bedzie trzeba wyciagnac konsekwencje bo wyzywasz od trolli a nie wiesz nic o tych ludziach ? chcesz kogos oskarzac ? zacznij od siebie swietowata moherzyco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tylko prywatne szkoły i przedszkola niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 17:39
Widać jak na dłoni że prywatne lepsze od publicnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:05
~ napisał(a):
~ja napisał(a): Za teksty naruszające dobre imię powinien dyrektor wyciągnąć konsekwencje by następnym razem każdy trol zastanowił się zanim kogoś pomówi. Lub jeśli trol posiada wiedzę to niech zgłosi to odpowiednim organom ścigania bo zatajanie przestępstwa też jest karalne. Takie szczeniackie pisanie ze koleżanka koleżanki słyszała jest typowe dla zakompleksionych pozbawionych swojego zdania i rozumu.
a jesli wyjdzie ze wiekszosc to prawda? co wtedy ? wg ciebie tez bedzie trzeba wyciagnac konsekwencje bo wyzywasz od trolli a nie wiesz nic o tych ludziach ? chcesz kogos oskarzac ? zacznij od siebie swietowata moherzyco


Czytaj ze zrozumieniem ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie polecam. niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:18
Może ta szkoła kiedyś miała renomę (kiedy dyrektorem była pani Kamila), ale obecnie to pan właściciel wprowadza nauczycielom zamieszanie. I tylko dzieci na tym tracą.

Jak można wytłumaczyć fakt że na koniec roku szkolnego zwolniło się z tej szkoły kilku nauczycieli.
W szkole podstawowej (tj. w budynku na ul. Tysiąclecia) jest brudno, śmierdzi kanalizacją a remont to jakaś prowizorka.

Jak na szkołę za którą się płaci to jakieś nieporozumienie!!!!!!

A za cenę tej szkoły to baseny i angielski można samemu dla dziecka dokupić i jeszcze kasa zostanie. (o tym że są posiłki w szkole to chyba ktoś przesadza bo obiady to są już prawie w każdej szkole).
Piszę bo dziecko znajomych tam chodziło do szkoły.

P.S. Rodzice między sobą bardzo narzekają na szkołę ale nikt nie ma odwagi zabrać z niej swojego dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:32
Zorientuj się co robią obecnie ci nauczyciele, którzy odeszli i czy to wina pracodawcy czy wyrachowanie nauczycieli. Oczywiście nie wszystkie przypadki są identyczne jak i powody odejścia ale warto mieć trochę wiedzy wypowiadając się bo inaczej wprowadza się zamęt na którym właśnie tym "zwolnionym" zależy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 21:00
~ja napisał(a): Zorientuj się co robią obecnie ci nauczyciele, którzy odeszli i czy to wina pracodawcy czy wyrachowanie nauczycieli. Oczywiście nie wszystkie przypadki są identyczne jak i powody odejścia ale warto mieć trochę wiedzy wypowiadając się bo inaczej wprowadza się zamęt na którym właśnie tym "zwolnionym" zależy.


Przynajmniej część odeszła do konkurencji lub założyła własne firmy i ma się świetnie. Pasuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.