Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~Brązowozłoty Rokitnik niezalogowany
8 września 2018r. o 8:43
Klucznik ja Ci życze abyś sie nauczył trochę kultury na drodze, bo gdy sie spotkamy to pogubisz klapki..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
8 września 2018r. o 10:15
~Brązowozłoty Rokitnik napisał(a): Klucznik ja Ci życze abyś sie nauczył trochę kultury na drodze, bo gdy sie spotkamy to pogubisz klapki..
już się boję.buchachacha.


Dopisane 08.09.2018r. o godz. 10:15:

jak jesteście tacy mocni w gębie to może byście pomogli ?zamiast mnie atakować .https://www.psiklik.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowy Lubczyk niezalogowany
8 września 2018r. o 22:15
Kluczniku oddaj swoje diety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 września 2018r. o 9:16
~Oliwkowy Lubczyk napisał(a): Kluczniku oddaj swoje diety
i tu byś się QUrwa jeden z drugą zdziwił ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrązowy Jesion niezalogowany
9 września 2018r. o 9:54
Ty widocznie nie masz nic innego do roboty tylko siedzisz i wypisujesz te pierdo lamento.Wziol byś się za uczciwa robotę. Pseudo kluczniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
9 września 2018r. o 12:24
~Jasnobrązowy Jesion napisał(a): Ty widocznie nie masz nic innego do roboty tylko siedzisz i wypisujesz te pierdo lamento.Wziol byś się za uczciwa robotę. Pseudo kluczniku
przecież mam uczciwą pracę którą lubię.a pisać każdy może jeden lepiej drugi gorzej.aja o pracodawcach c+e tylko prawdę,a z tego co wiem prawda w oczy kole co nie których.co widać w niektórych postach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniła Mahonia niezalogowany
9 września 2018r. o 16:23
Tłucznik Pseudo kierowca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bananowa Skimia niezalogowany
9 września 2018r. o 16:35
Klucznik jest małym czlowieczkiem który ma wielkie kompleksy i jest słaby. Jak by był taki odważny to by się przedstawił. Ale nigdy tego nie zrobi bo jest nikim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.