Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~~Pomidorowy Wrotycz niezalogowany
3 września 2018r. o 12:45
~~Czerwonobrązowa Pelargonia napisał(a): przestańcie się ośmieszać ten z 30-letnim stażem łacha drze,
Co racja to racja.Zapewne pan klucznik ma wszystkich w poważaniu.A wszystko się spina i próbuje obrażać z miernym skutkiem.Nawet jakaś pani , pewnie emerytowana nauczycielka stanu wolnego.Wsiądzie w tira trzaśnie dżwiami i tak się pożegna z pannami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedziana Dąbrówka niezalogowany
3 września 2018r. o 16:18
Łysy złodziej majątek chowa przed ludźmi którym wisi sporą kasę, jak siostrunia, widać że to rodzinka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 17:39
~~Pomidorowy Wrotycz napisał(a):
~~Czerwonobrązowa Pelargonia napisał(a): przestańcie się ośmieszać ten z 30-letnim stażem łacha drze,
Co racja to racja.Zapewne pan klucznik ma wszystkich w poważaniu.A wszystko się spina i próbuje obrażać z miernym skutkiem.Nawet jakaś pani , pewnie emerytowana nauczycielka stanu wolnego.Wsiądzie w tira trzaśnie dżwiami i tak się pożegna z pannami.
no tu się z tobą zgadzam kim kolwiek jesteś,a wszystkim dziad transom i tych co ich bronią życzę h-u-j wam w d-u-p-e i wagon szkła,jeden z drugim nie zapłacił kierowcy i siedzi cicho,ot polska codzienna uczciwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowa Mina niezalogowany
3 września 2018r. o 18:17
Tucznik piszesz głupoty i sam sobie odpowiadasz nudzi się tobie czy co licz plamy po oleju na parkingu ty gwiazdo lotosu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 18:49
takich jak to mam tam gdzie papier toaletowy styka się z ciałem człowieka w celu oczyszczenia go po tzw opróżnieniu ,a ty zaliczasz się tylko do tego co wcześniej wyleciało do wody klozetowej zwanej toaletową .a w skkrócie to szczam na ciebie ,a tucznik to cię musiał spłodzić bo masz mnóstwo kompleksów które próbujesz wylać tu na forum ,wiesz gdzie możesz się ustawić w kolejkę bo z każdym dniem mojego życia powiększa się liczba osób która mnie może pocałować w to miejce gdzie styka się papier toaletowy z otworem odbytniczym w celu go oczyszczenia po wcześniejszym oddaniu stolca do wody klozetowej.zaszczańcu dalej sikasz w majty?


Dopisane 03.09.2018r. o godz. 18:45:

~Malinowa Mina napisał(a): Tucznik piszesz głupoty i sam sobie odpowiadasz nudzi się tobie czy co licz plamy po oleju na parkingu ty gwiazdo lotosu
cz iuż kał na wargach?cz jeszcze mocz?


Dopisane 03.09.2018r. o godz. 18:49:

~Malinowa Mina napisał(a): Tucznik piszesz głupoty i sam sobie odpowiadasz nudzi się tobie czy co licz plamy po oleju na parkingu ty gwiazdo lotosu
Szanowny pan KLUCZNICK jak stoi na parkingu to odpoczywa ogląda TV ie owoce morza.nie musi nic liczyć jak to u dziad transa mają może tam coś liczą?pewnie liczą tylko na siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Porzeczka niezalogowany
3 września 2018r. o 19:00
Kszyhu ,ale z ciebie prymitywny prymityw .
Jeste wzorcem smierdziela z ciężarówki .
Bez wykształcenia ,chamski ,prymitywny buc ,który oglada w TV owoce morza .
Normalny dekiel .Żuka bym sie bał ci dać a nie ciężarówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 19:13
~~Jasnoczerwona Porzeczka napisał(a): Kszyhu ,ale z ciebie prymitywny prymityw .
Jeste wzorcem smierdziela z ciężarówki .
Bez wykształcenia ,chamski ,prymitywny buc ,który oglada w TV owoce morza .
Normalny dekiel .Żuka bym sie bał ci dać a nie ciężarówkę.
mam na imię xxxxxxxxxx jestem nie stety wykształcony co dziennie się myję ,a ten zawód wykonuje bo to lubię niczego nie robię bo muszę w przeciwieństwie do ciebie .stać mnie na kosmetyki z górnej półki jak i na prysznic w niemiec nie każdy kierowca to brudas i śmierdziel ,ale w każdym zawodzie są brudasy i śmierdziele ,ale nie każdy musi takim być krzychu nie obrażaj innych skoro istoto sama się nie myjesz i walisz potem na odległość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Wrotycz niezalogowany
3 września 2018r. o 19:31
Chłop zalogowany czysty pachnący , brudasy zakompleksione tylko go atakują .Kim wy jesteście niezalogowani imbecyle ?Co wy próbujecie udowodnić ?Wyższość nad wykształconym kierocą ?Zawód jak każdy inny gość się nie wstydzi tego co robi.A ty kim jesteś i co robisz?Pewnie tyrasz w obozie pracy na 3 zmiany za 2100 brutto.A wyśmiewasz się z gościa co ma 3 razy tyle co ty i jest dumny ze swojej pracy ,to tylko polak buraczek cebulaczek potrafi tak to robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie