Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pracodawcy C+E

~kierowca taki jeden niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:12
rok hehehe a może 2-3 miesiące no 4 to już weteran dalej na anglie latają czy inne kierunki???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 19:30
~kierowca taki jeden napisał(a): rok hehehe a może 2-3 miesiące no 4 to już weteran dalej na anglie latają czy inne kierunki???
tak ale ponoc juz wszyscy kierowcy rozglafaja sie za nowa robota bo jezdza w dluzsze trasy a pensje zrobili im stale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 21:09
Widze, ze temat zainteresowal-to i dobrze,bo trzeba otwarcie o tym mowic,a nie udawac,ze nic sie nie stalo i wg jest za krec . . .bo tak nie jest.Sam jezdze ponad12lat(jedni powiedza,ze to duzo,inni,ze nie)ale znam wiekszosc pseudo firm wokolicy,wszystko to tak jak mowicie-totalne dno,warunki zmieniajace sie co tydzien,lub jak masz szczescie to co miesiac.Bujda na resorach o terminowosci wyplat.Tylko dawaj i dawaj,a kasy jak nie bylo to nie ma.Osobiscie tez czekam jeszcze,ale jak sie nic nie zmieni w tym roku to spadam do helmuta,a tu niech sie pozabijaja,chociaz nikomucwsumie zle nie zycze.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dede niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 22:12
osobiście jeżdże w citronexie teraz mamy diety dzienne tak jak ustawa mówi wiec nie ma o co się bić oczywiście podstawa dla pracujących już to jest 2100 brutto lub 2500 zależne od obrotu na aucie nie wiem jak z nowymi polecam dzwonić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CZARNY V8 niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 22:40
Dzięki za to info,trochę znam temat,ale tak jak pisałem,czekam jak na razie tu na miejscu,mam robotę-wiadomo rewelacji nie ma,ale mam czas.Nagrywam sobie robotę na cysterce,gdyż jakiś czas temu jezdziłem,no i zle nie było.Nie ukrywam-czekam na ponowne miejsce w RTG ZAWIDÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 22:46
~dede napisał(a): osobiście jeżdże w citronexie teraz mamy diety dzienne tak jak ustawa mówi wiec nie ma o co się bić oczywiście podstawa dla pracujących już to jest 2100 brutto lub 2500 zależne od obrotu na aucie nie wiem jak z nowymi polecam dzwonić


A wspomnij o obciążaniu kierowców, o tym jak wyglądają rozliczenia i tym że o wszystko trzeba się kłócić. A spedytorzy? Jak mówisz o tym to wspomnij o drugim aspekcie. Nie polecam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 22:59
co do pracy u Ostaszewskiego: jak coś potrzebujesz do auta to każą Ci iść na plac i wykręcasz z aut kolegów lub naczep stojących na placu, i tak w koło macieja.

co do Reinerta, owszem warunki niemieckie, ale pauza równo 45H i już dalej lecisz w trase, a nie wspomina nikt, że dojazd busami na autohofy odbywa się już podczas trwania Twojej pauzy, więc w domu jeszcze dużo krócej niż 45H
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janusz niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 23:11
Pracowałem w kosmosie w czasie jak zwalniali kierowce w venlo. Ciężarówka została zatankowana w jeden weekend podczas postoju 3 razy do pełna :) Kierowca twierdził że to nie on a tankowania zostały wykonane z jego karty paliwowej. Z tego co wiem to dostał za to wyrok w zawieszeniu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza