Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

gdzie kupić czujnik czadu?

12924
#hylen nieaktywny
10 lutego 2015r. o 10:46
Postanowiłem, że kupię czujnik czadu do garażu. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę go znaleźć?
Jak myślicie, czy taki czujnik wykrywa tylko czad czy inne niebezpieczne substancje też, to znaczy jakieś inne spaliny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 lutego 2015r. o 11:33
nie możesz pierdziec puszczać gazów bąków w okolicy tego urządzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2015r. o 11:35
A w spożywczym patrzyłeś?

Nie, to normalnie paranoja. Ludzie! Wyjdźcie z domu i poszukajcie! Rozumię, gdyby to był towar luksusowy, dostepny tylko w wielkich miastach, ale taki czujnik kupisz w każdym odpowiednim sklepie. Co to znaczy odpowiednim? Wiem, ale nie powiem. POMYŚL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
10 lutego 2015r. o 11:39
hylen napisał(a): Postanowiłem, że kupię czujnik czadu do garażu. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę go znaleźć?
Jak myślicie, czy taki czujnik wykrywa tylko czad czy inne niebezpieczne substancje też, to znaczy jakieś inne spaliny?
To się nazywa lenistwo hahah, ale Ja mogę przywieść z Wrocławia w Praktikerze są za 50 zł.+koszt transportu i montaż nie trzeba nigdzie wychodzić to jakieś 250.Ten wykrywa nawet duchy i obcą cywilizacje ;)

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7471
#olaboga nieaktywny
10 lutego 2015r. o 13:25
A w tych....... internetach tego ni ma?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jackson niezalogowany
10 lutego 2015r. o 16:52
Czujnik czadu jak sama nazwa wskazuje wykrywa czad. Chociaż jakiś koleżka z wykopu zrobił ostatnio test. Zamknął się w garażu, uruchomił auto. Podobno czujnik zaczął wyć już po około 20 sekundach. Także, tego. Nie wolno zamykać się w garażu w zapalonym aucie. A wszystko co ważne o czujnikach masz na https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/117,czujka-czadu-skuteczna-obrona-przed-cichym-zabojca/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2015r. o 16:56
hylen napisał(a): Postanowiłem, że kupię czujnik czadu do garażu. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę go znaleźć?
Jak myślicie, czy taki czujnik wykrywa tylko czad czy inne niebezpieczne substancje też, to znaczy jakieś inne spaliny?


Dostaniesz na pewno w firmie Amper (teren dawnego GS-u)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
10 lutego 2015r. o 19:19
Kupilam na allegro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza