Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Pąsowy Czarny niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 1:03


lewactwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Bylica niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 3:29
13 grudnia ,spałem do południa . Zjadłem obiad i poszedłem do kościoła .
Czekałem aż po mnie przyjdą .
Nigdy nie przyszli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Czereśnia niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 6:19
zadzwonił od mnie piotrowicz i powiedział że ma u mnie w mieszkaniu azyl gdzie będzie bezpieczny
i tak się stało ...poszłem (sic! ) i tam przeczekałem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Gipsówka niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 9:50
~~Pąsowy Czarny napisał(a):


lewactwo!


To nie jest przypadek. Nawet na całkiem przyzwoitym kanale "RacjonalistaTV" ten temat już parę lat temu był poruszany. To planowe działanie - człowiek na być na tym samym poziomie, co zwierzęta. Krótko mówiąc chodzi o zezwierzęcenie człowieka.
I idzie to dalej - mięso ludzkie jako produkt.
https://www.pch24.pl/szwedzki-uczony--jedzenie-ludzkiego-miesa-uratuje-ziemie-przed-zmianami-klimatu,70786,i.html
I człowiek jako nawóz:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/kompost-z-trupa-ludzkie-zwłoki-zmienią-się-w-nawóz-do-ogródka/ar-AABKob5



Nie ma co się śmiać - trzeba przeciw oszołomstwu występować publicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 10:00
Fakt. Nie mam nic przeciwko zwierzętom , a wqurwia fakt , że ze mnie chcą zrobić zwierze ... racjonalnie .

Z resztą , dla kreatorów współczesnej cywilizacji wszyscy jesteśmy " gohim " , ale ja dopóki krwi w żyłach ... NO :D

Tak mi dopomóż Stwórco :) ... No co ? ... to już nawet pomodlić się o poranku nie można ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Bakopa niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 10:06
Nie Panna z dzieckiem, ty nie jesteś zwierzę. Ty jesteś współ-zwierze, czyli jeszcze trochę niżej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 10:14
Dziękuję za audyt :D Śmiech to zdrowie ... dobra idę po piwo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Bylica niezalogowany
13 grudnia 2019r. o 10:32
Bawi fakt, że niektórzy chcą być zwierzętami:)Może to się odnosi do tego, że zachowują się, jak zwierzęta?Skrzywione lewactwo lewituje;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego