Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Bananowa Metasekwoja niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 16:27
https://koduj24.pl/panska-impertynencja-panie-karczewski-jest-niewyobrazalna-pluje-pan-ofiarom-w-twarz-holubiac-prokuratora-stanu-wojennego-piotrowicza/

„Światełko wolności zapalimy jak PiS odejdzie w historyczny niebyt, a Polska będzie znowu demokratycznym krajem”; – „Sam sobie zapal… Cały czas nam to światło wolności wygaszacie – PiS to komuniści… kryształowo przejrzyści”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Kosodrzewina niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 17:18
skorn napisał(a): Co świętujesz, hipokryto? Bo chyba nie narodziny syna bożego : )


skorn jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

skorn jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi cię przyjąć tego samego dnia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 19:40
Blokują nas i zamykają , ale ;




Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 19:55
Pannazdzieckiem napisał(a): Blokują nas i zamykają , ale ;




Miłego wieczoru :)


panienko, chyba bedziesz musiala sobie stopke zmienic, on zmusil mnie do czytania manifestu, po raz ktorys zaczalem czytac, kapital, teraz nie moge skonczyc marcuse, jestem na 100 stronie, szukam potwierdzenia jego teorii. karon jest doby w tym od czego zaczynal. wplatal sie w dziedziny o ktorych nie ma pojecia, juz dawno to zauwazylem, za rok zniknie ze sceny.

pitolenia karonia nie da sie juz sluchac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Czarnuszka niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 20:43
fobiak napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Blokują nas i zamykają , ale ;




Miłego wieczoru :)


panienko, chyba bedziesz musiala sobie stopke zmienic, on zmusil mnie do czytania manifestu, po raz ktorys zaczalem czytac, kapital, teraz nie moge skonczyc marcuse, jestem na 100 stronie, szukam potwierdzenia jego teorii. karon jest doby w tym od czego zaczynal. wplatal sie w dziedziny o ktorych nie ma pojecia, juz dawno to zauwazylem, za rok zniknie ze sceny.

pitolenia karonia nie da sie juz sluchac


A czego to nie możesz znaleźć u Marcusego? Chyba nie to czytasz, albo jakieś romansidła autora o podobnym nazwisku. Bo akurat to, co mówi nie tylko Karoń, łatwo znaleźć. Poczytaj o teorii krytycznej i szkole frankfurckiej - nie u Karonia, jest trochę innych publikacji.
Co czytasz Marcusego? Podaj tytuł książki. Poczytaj też o Marcuse jako guru rewolucji seksualnej i o co w niej chodzi. Może pojmiesz, chociaż gołym okiem dzisiaj jest już to widoczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 20:49
fobiak, nie szukaj. Wszystko masz tutaj https://www.marcuse.org/herbert/publications/1960s/1965-repressive-tolerance-fulltext.html

I jeszcze więcej niż Karoń mówi, bezpośrednio ze źródła. Miłej lektury!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
15 grudnia 2019r. o 21:11
~~Kredowobiała Czarnuszka napisał(a):


A czego to nie możesz znaleźć u Marcusego? Chyba nie to czytasz, albo jakieś romansidła autora o podobnym nazwisku. Bo akurat to, co mówi nie tylko Karoń, łatwo znaleźć. Poczytaj o teorii krytycznej i szkole frankfurckiej - nie u Karonia, jest trochę innych publikacji.
Co czytasz Marcusego? Podaj tytuł książki. Poczytaj też o Marcuse jako guru rewolucji seksualnej i o co w niej chodzi. Może pojmiesz, chociaż gołym okiem dzisiaj jest już to widoczne.

czlowieka jednowymiarowego, szukam o wolnosci i wszelkiego innego badziewia na ktore sie powoluje karon. szkole frankfurcka mam w malym palcu a palec mi sie troche zmniejszyl, nie wiem czy mozna to nazywac palcem. marcuse, zerwal ze szkola frankfurcka, nie powrocil do europy i poparl przemoc studentow w 68, pozostali neomarksisci stchorzyli i nabrali dystansu do marksizmu duzo wczesniej. ale po ch uj sie wysilam, ty to wszystko wiesz. adorno i fromm to najlepsi retorycy xx wieku, pozostalym tez nie mozna nic zarzucic, nie wiem jak z benjaminem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
15 grudnia 2019r. o 21:20
No to masz w linku powyżej tekst, na który Karoń się powołuje, A na tej samej stronie niektóre publikacje Marcusego nawet po polsku (chyba "Eros i cywilizacja" - też ciekawy wytwór chorego umysłu zaakceptowany przez szeroko rozumianą lewicę, a bzdet na bzdecie w tym tekście oparty na zboczonych pomysłach Freuda).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza