Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jan Kriger żyje w nędzy
~ niezalogowany
22 lutego 2015r. o 12:05
Może gdyby nie przejął tego gospodarstwa i mieszkał nadal na Spółdzielczej, malował by nadal. Jakie to przykre, że tak liczna rodzina, a nikt mu nie pomaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
22 lutego 2015r. o 12:18
Aż serce peka;((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2015r. o 12:37
Proszę państwa,temu panu obowiązek pomóc ma wójt gminy Bolesławiec, pan Dutkowski oraz Gops z Kruszyna.Prezydent nie może wydać pieniędzy na mieszkańca nie z boleslawca ,obowiązuje go dyscyplina finansów publicznych.Gmina do roboty!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2015r. o 13:08
Pomoc,pomocą,faktycznie farby,pędzle,podobrazia [bo teraz nikt już nie sporządza samodzielnie blejtramów,nie napina płótna,nie gruntuje,kupuje się to gotowe][wiem,bo tez maluję],są drogie,też mnie nie stać ,raz na jakiś czas sobie coś mogę kupić z akcesoriów plastycznych,bardzo rzadko,ale mniejsza z tym,jeżeli malarstwo tego pana interesuje jakąś grupę ludzi,to powinni oni się zorganizować i obmyślić pomoc w kwestii jego twórczości ,może ktoś powinien napisać ,oczywiście ktoś ,kto moze coś powiedzieć o malarstwie tego pana,napisać do odpowiedniej instytucji czy władzy ,przedstawić sytuację ,jakoś tę sprawę "rozruszać',i być może ten pan ponownie weźmie się za malowanie.Ale trochę ogarnąć to by się mógł sam,posprzątać na ten przykład ,ja rozumiem pewien "artystyczny nieład" ale to obejście ,strefa wokół domu wygląda jak wysypisko śmieci,i pogłębia wrażenie nędzy,jak by tam uporządkować ,posprzątać ,to by wyglądało na normalną zagrodę w jakich zyje wielu ludzi na wsiach,jeżeli ma siłę użerać się z kozami ,które są kłopotliwe i nieznośne bardzo często,to chyba dał by radę jakoś uprzątnąć wokół siebie,i zaraz wrażenie by się zmieniło.Cały ogrom ludzi żyje z głodowych zasiłków ale jak się ich odwiedzi to nie sprawiają wrażenia nędzarzy bo są umyci ,czysto odziani[celowo używam słowa odziani, nie ubrani,bo ubiór ubiera czyli przystraja ,jest elegancki[,a odzież odziewa ,przykrywa i ogrzewa ciało],mają wysprzątane swoje ubogie mieszkania czy chałupiny ,pozamiatane podwórka,nędzę można 'przykryć" schludnością,po co tak manifestować? Chociaż myślę ,że tu nie ma manifestowania ,tylko zwykłe niedbalstwo ,życzę temu panu ,aby otrzymał pieniądze na kupienie potrzebnych mu artykułów do malowania obrazów i owocnej twórczości ,ale życzę też uporządkowania obejścia i domu bo jakoś mi to nie chce się dopasować : z jednej strony ,artysta,malarstwo,obrazy,a z drugiej taki bałagan ,nawet jak ktoś przyjedzie chcąc np kupić obraz to wrażenie wzrokowe tego bałaganu może być przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pijany mistrz niezalogowany
22 lutego 2015r. o 13:18
ładne buty nie zgorszy tel?,twarz ogolić umyć się,podwórko doprowadzić do ładu,mops poprosić o pomoc,sprawdzić czy zwierzętom krzywda się nie dzieje,a malować można na steropianie ,płycie osb lub regipsie,mnie też na płutna nie stać,a malować lubię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
22 lutego 2015r. o 15:47
Proponuje zabić kozy i je zjeść.
Taką mam koncepcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
22 lutego 2015r. o 16:14
~majętny Stef napisał(a): Proponuje zabić kozy i je zjeść.
Taką mam koncepcję.
z tego co ja zrozumiałem to ma co jeść tylko nie ma kasy na płótna,a ja nie mam na rope do auta i kto mi da?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
22 lutego 2015r. o 16:29
Aha.
No to proponuje pomalować kozy. Niech służą za płótno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.