Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w Bolesławcu najtaniej wywołać zdjęcia?

~ niezalogowany
10 marca 2015r. o 18:54
A kto dzisiaj jeszcze "wywołuje" zdjęcia? Chyba że masz jakiś zabytkowy aparat na kliszę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eustachy konspirator niezalogowany
10 marca 2015r. o 19:20
Najlepiej w tartaku. Może być też u zduna, albo w punkcie skupu runa leśnego. Tylko koniecznie zaznaczaj, na początku rozmowy, że ma być tanio... Jeśli będą udawać, że się wywoływaniem zdjęć nie zajmują, to pamiętaj, że to taka gra. Naprawdę robią tanie zdjęcia, tyle że drobnym targowaniu. Niby nie, a jednak tak. Na wpół konspiracyjnie. Dlatego nie rezygnuj z negocjacji, nawet jeśli będą cię wypraszać z tartaku, od zduna, czy z punktu skupu runa leśnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 10:32
Najlepiej wywołać w internecie, np. http://www.inter-foto.com.pl/ Zdjęcia są dobrej jakości i niedrogie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 12:33
Wieżowcu tam gdzie jest urząd miasta idzie się dogadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 17:59
właśnie. czyli w d u p i e. pytanie warte takiej odpowiedzi. a jak chcesz, to mam czarno-biały powiększalnik i sam/sama sobie wywołasz. mam nawet całą ciemnie do sprzedania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
9 października 2015r. o 18:56
rossman tam sa chyba po 0.39 gr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 20:12
~eustachy konspirator napisał(a): Najlepiej w tartaku. Może być też u zduna, albo w punkcie skupu runa leśnego. Tylko koniecznie zaznaczaj, na początku rozmowy, że ma być tanio... Jeśli będą udawać, że się wywoływaniem zdjęć nie zajmują, to pamiętaj, że to taka gra. Naprawdę robią tanie zdjęcia, tyle że drobnym targowaniu. Niby nie, a jednak tak. Na wpół konspiracyjnie. Dlatego nie rezygnuj z negocjacji, nawet jeśli będą cię wypraszać z tartaku, od zduna, czy z punktu skupu runa leśnego.
Takiś "nowoczesny' a ze zdunem wyjeżdzasz,może jeszcze z kowalem,bednarzem i kołodziejem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Bieluń niezalogowany
12 lutego 2018r. o 8:36
Mnie najwygodniej się to załatwia przez Empik Foto. W sensie - kiedy wiem, że będę w salonie, to wcześniej wrzucam w ich aplikację fotki, a później tylko odbieram. Zawsze to jest większa ilość i zawsze dostaję taką stawkę, na jaką nie mam najmniejszych szans nigdzie w okolicy. A przecież to dokładnie taka sama jakość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.