Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie jesteśmy nieśmiertelni
~ niezalogowany
20 marca 2015r. o 20:50
~korin47 napisał(a): Bolesławiecki SOR to kompletne bagno ,w styczniu udałem się o godz 5.30 z atakiem kamicy nerkowej , zaspany jegomosc skierował mnie równiez na 1-wsze pietro . Po kilka krotny stukaniu o drzwi wyszła zaspana jakas kobieta ,wysłuchała mnie stwierdziła ze niejest wstanie mi pomóc zebym się udałdo lekarza rpdzinnego .Tak pomaga ludziom chorym SOR



boleslawiecki szpital to jedna wielka masakra!!!!!!!!Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
20 marca 2015r. o 21:04
~ napisał(a):
~korin47 napisał(a): Bolesławiecki SOR to kompletne bagno ,
boleslawiecki szpital to jedna wielka masakra!!!!!!!!Amen


Bardzo krytyczne opinie o szpitalu w B-cu...Przydałoby się porozmawiać .np. Redaktor Bolec.info z dyrektorem szpitala.Skąd i dlaczego zapracowali pracownicy szpitala na taką opinie u mieszkańców ?

Jak przykro jest pracować w jednostce , o której tak mówią ludzie. ;( Nie wstyd Wam , załogo ? W jaki sposób będziecie się starać by zasłużyć na pochwałę Waszej pracy ?

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 marca 2015r. o 8:19
Virgo napisał(a):
~ napisał(a):
~korin47 napisał(a): Bolesławiecki SOR to kompletne bagno ,
boleslawiecki szpital to jedna wielka masakra!!!!!!!!Amen


Bardzo krytyczne opinie o szpitalu w B-cu...Przydałoby się porozmawiać .np. Redaktor Bolec.info z dyrektorem szpitala.Skąd i dlaczego zapracowali pracownicy szpitala na taką opinie u mieszkańców ?

Jak przykro jest pracować w jednostce , o której tak mówią ludzie. ;( Nie wstyd Wam , załogo ? W jaki sposób będziecie się starać by zasłużyć na pochwałę Waszej pracy ?



SOR to kompletna porazka ! a szpilal to jedno wielkie nieporozumienie ,brak dobrych lekarzy wolgarni pracownicy ,pacjet jest zlem koniecznym w boleslawieckim szpitalu , dlatego tez ludzie uciekaja do osciennych miast . Wstyd ? nie Skandal!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krewetka niezalogowany
21 marca 2015r. o 10:02
S-or bolesławiecki to porażka potrafią tylko walić ketanol po którym umierający chory o własnych siłach opuszcza szpital aby umrzeć w domu.Lekarze ( oczywiście nie wszyscy ) odbijają piłeczkę aby mieć święty spokój. Najważniejsze na sorze jest pani w rejestracji, która potrafi skomentować ( ludzie przecież umierają cyt; moja koleżanka też umarła}. Specjalistyczny sprzęt na sorze nie jest dostępny przeciętnemu choremu. Ciekawi mnie jak wygląda selekcja komu wykonać tomograf, a komu nie. Mam żal do bolesławieckich lekarzy z soru ponieważ gdyby mojej mamie wykonano tk może żyłaby do dzisiaj. Minęło już trochę czasu mnie jednak cały czas ostatni pobyt na sorze i potraktowanie mojej mamy stoi przed oczami. współczuję rodzinie zmarłego młodego niedoszłego taty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
21 marca 2015r. o 14:50
To nie są pojedyncze odosobnione przypadki złej diagnozy laktozy SOR. Niedziela wieczór rozpoczął się silny ból brzucha. Zdecydowałem pojechać na pogotowie. Po 2h czekania młoda lekarka zbadała mnie i stwierdziła że to najprawdopodobniej na tle nerwowym. Dostałem lek rozkurczający i odesłano mnie do domu. O 3 w nocy obudził mnie ból który był jeszcze bardziej odczuwalny i ledwo się podniosłem z łóżka. Wylądowałem kolejny raz na pogotowiu. Kolejna diagnoza zapalenie pęcherza. Po mimo iż ból nasilił się z prawej strony i sam już podejrzewałem wyrostek lekarka zaprzeczyła. Spędziłem 4 dni w domu biorąc antybiotyki lecz ból nie ustawał. Udałem się do lekarza rodzinnego. Diagnoza ostre zapalenie wyrostka. Ze skierowaniem do szpitala. W szpitalu słyszę komentarz cyt. " a jak ta lekarka na to wpadła nie robiąc żadnych badań? ". Po usg decyzja na operację. Lekarz pierwszego kontaktu miał rację i nie dosyć ze niepotrzebnie czekałem 4 dni przez zła diagnozę to na dodatek zrobił mi Się ropień. Gdyby lekarka z SOR przeprowadziła jedno proste badanie nie wycierpiałbym się tyle przez powikłania. Na szczęście pielęgniarki na chirurgi są kompetentne i dobrze się mną opiekowały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 marca 2015r. o 15:38
proponuje zebrać siły i zrobić z tym porządek?ale nikt z was dupy nie ruszy jesteście odważni przed monitorem tchórze nikt za was tego nie zrobi ,a ludzie dalej będą umierać,kto następny??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamil niezalogowany
21 marca 2015r. o 17:48
A kto powiedział że nic z tym nie robie? Byłem ofiarą błędu w sztuce i domagam się odszkodowania. Co jak co ale lekarz to nie jest zawód w którym można popełniać błędy bo przez to może ktoś zginąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rambo niezalogowany
21 marca 2015r. o 21:05
~klucz-nick napisał(a): proponuje zebrać siły i zrobić z tym porządek?ale nikt z was dupy nie ruszy jesteście odważni przed monitorem tchórze nikt za was tego nie zrobi ,a ludzie dalej będą umierać,kto następny??

Widzę że z ciebie straszny fifarafa dawno chyba nikt ci gęby nie oklepał pajacu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima