Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechał na „90” ponad 170 km/h - wiózł żonę i dzieci
~koral niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:32
~TOjsienka napisał(a): Ps.Dobry jastrząb Ciebie jak z kilometra widzisz pultanie :D


Daleko widzę dobrze, do czytania mam okulary :D :D

Tu nie chodzi jakim autem jedziesz, jedź ostrożnie i zwracaj uwagę na innych.
Oczywiście, osoba która jedzie 170 km/godz. i wiezie całą rodzinę zachowuje się skrajnie nieodpowiedzialnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 9:59
Ja miałam kolizje z dzieciakiem.Pogadaliśmy i o ile dobrze pamiętam to prawko miał od dwóch tygodni,auto kupił mu ojciec w piątek w poniedziałek się rozplaszczył tylko w tym przypadku akurat nie chętnie dzwonił po tatusia.Chyba był dym w domu. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TOjsienka niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 10:01
Ja miałam kolizje z dzieciakiem.Pogadaliśmy i o ile dobrze pamiętam to prawko miał od dwóch tygodni,auto kupił mu ojciec w piątek w poniedziałek się rozplaszczył tylko w tym przypadku akurat nie chętnie dzwonił po tatusia.Chyba był dym w domu. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 12:17
~TOjsienka napisał(a): Ja miałam kolizje z dzieciakiem.Pogadaliśmy i o ile dobrze pamiętam to prawko miał od dwóch tygodni,auto kupił mu ojciec w piątek w poniedziałek się rozplaszczył tylko w tym przypadku akurat nie chętnie dzwonił po tatusia.Chyba był dym w domu. :|


Tato jest po to żeby dzieciom pomagać, a auto kupi się nowe, ważne żeby nikomu nic się nie stało. :D
Jak kupujesz BMW to wiesz, że Będziesz Miał Wydatek :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 12:21
a dlaczego swoją głupotą i cwaniactwem drogowym prubujesz zniszczyć komus życie i samochód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 12:26
~ napisał(a): a dlaczego swoją głupotą i cwaniactwem drogowym prubujesz zniszczyć komus życie i samochód.


Nigdzie tego nie pisałem, wręcz przeciwnie.

Jedź bezpiecznie, to nie znaczy wolno, tak żeby cię rowerzysta wyprzedzał i nie blokuj drogi innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 13:02
~koral napisał(a):
~ napisał(a): a dlaczego swoją głupotą i cwaniactwem drogowym prubujesz zniszczyć komus życie i samochód.


Nigdzie tego nie pisałem, wręcz przeciwnie.

Jedź bezpiecznie, to nie znaczy wolno, tak żeby cię rowerzysta wyprzedzał i nie blokuj drogi innym.
to że mój post jest pod twoi nie oznacza że jest do ciebie jest aluzją do wszystkich,gdybym piłował do ciebie to bym użył cytuj :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
5 kwietnia 2015r. o 17:31
danielhut napisał(a): Cześć ,chciałbym wam przekazać iż Unia Europejska,
rozdaje darmowe doładowania do telefonu (jednorazowo) - 30zł
Myśle że to super że wkońcu coś dostaliśmy za darmo ;)
Mi tam się przydało takie doładowanie z racji tego że dużo dzwonie

Jak ktoś chcę zgarnąć doładowanie to proszę tu jest link: http://odu.pl/darmowedoladowaniaue

Sposób działa, załączam zdjęcie[img=1428164493_mmqa8oz.jpg]



Tobie to chyba mózg służy tylko po to, aby ci deszcz nie leciał do środka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza