Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dni Bolesławca 2015

~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:53
Bylam w zeszłym roku z dziecmi no masakra same stare dziady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:59
Tak dni bolca dla dziadków aby później głosowali gliniady nie będzie tylko pełno ławek dla seniorów bo to miasto emerytów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 21:59
~ napisał(a): Bylam w zeszłym roku z dziecmi no masakra same stare dziady
Babka kasy nie daje, stąd wściekłość na starszych ludzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 10:25
~ napisał(a): Dosyć tego bałkańskiego pitolenia! :P :P :P


:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2015r. o 11:39
~ napisał(a): Masz pretensje? Wyskocz z pomysłem jaka impreza Cię interesuje. Zrób wywiad wśród rówieśników czy byliby zainteresowani uczestnictwem. Podziel się pomysłem z ewentualnymi organizatorami.


nikt nie ma pretensji, to tylko stwierdzenie. co niby się w tym mieście dzieje poza ceramiką?

możliwości jest wiele, można jakieś grille/ dyskoteki/ pikniki nad bobrem robić, można zapraszać kogoś, kogo ludzie słuchają - tu władze miasta zwykle dokonują kiepskich wyborów, a później się dziwią, że nie ma ludzi na widowni. Wzięliby przykład z lata agatowego, tam zawsze pełno młodych się bawi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubię imprezy niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 18:06
~ napisał(a):
~ napisał(a): Masz pretensje? Wyskocz z pomysłem jaka impreza Cię interesuje. Zrób wywiad wśród rówieśników czy byliby zainteresowani uczestnictwem. Podziel się pomysłem z ewentualnymi organizatorami.


nikt nie ma pretensji, to tylko stwierdzenie. co niby się w tym mieście dzieje poza ceramiką?

możliwości jest wiele, można jakieś grille/ dyskoteki/ pikniki nad bobrem robić, można zapraszać kogoś, kogo ludzie słuchają - tu władze miasta zwykle dokonują kiepskich wyborów, a później się dziwią, że nie ma ludzi na widowni. Wzięliby przykład z lata agatowego, tam zawsze pełno młodych się bawi.



DOKŁADNIE ZGADZAM SIĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 9:01
szkoda kasy na takie dni boleslawca. a co to za dni boleslawca jak w pierwszy dzien jest festiwal kultury poludniowoslowianskiej a w drugi dzien jest dzien sieniora. to gdzie sa te dni boleslawca?? gdzie jest ta impreza dla wszystkich bo ja widze tylko impreze dla ludzi raczej starszych. a nie dla wszystkich. moze trzeba zrobic dni boleslawca i osobna impreze dni senora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 9:58
Ale z Rady Miasta odeszło kilku bałkańskich entuzjastów. Jest szansa na normalne dni Bolesławca połączone z początkiem wakacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.