Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dni Bolesławca 2015

~carmen1 niezalogowany
17 czerwca 2015r. o 10:49
Słuszne uwagi,potrzebne imprezy dla wszystkich- dość bałkańskiego śpiewu. Rządzący zatrzymajcie młodych !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~disco górą niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 20:38
JA wolał bym disco polo jak ta bałkańskie nudy ,takie moje zdanie i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niereemigrant niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 21:05
Na stronie UM jest jest informacja o XV FKP-S rozpoczynająca się takim wstępem: "W sobotę, 20 czerwca w ramach Dni Bolesławca 2015, w mieście, którego mieszkańcy mają silne historyczne i kulturowe związki z krajami z Bałkanów, odbędzie się XV edycja Festiwalu Kultury Południowosłowiańskiej."
Informacja ta jest o tyle nieprawdziwa, że "silne historyczne i kulturowe związki z krajami z Bałkanów..." ma tylko niewielka część mieszkańców miasta w tym prezydent i nieco więcej - mieszkańców powiatu bolesławieckiego ze starostą na czele. Jest dużym nadużyciem ze strony władz miejskich odnoszenie tych związków do mieszkańców miasta, nie zaznaczając ,że dotyczą one jedynie niektórych mieszkańców, przez co dla czytających, zwłaszcza spoza naszego regionu, powstaje wrażenie, że wszyscy mieszkańcy Bolesławca związani są z ową bałkańską kulturą. A TAK NIE JEST! Co mocno chcę podkreślić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a tak niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 22:46
Jutro mamy noc kupały a tu bałkańskie przyśpiewki...
Rozumiem przesiedleńców ale szczerze,wolałbym poskakać przez ognisko i popatrzeć jak nasze piękne kobiety puszczają wianki...

Dlaczego kultywujemy obce naleciałości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mit niezalogowany
19 czerwca 2015r. o 22:49
Ja na kupałnockę jadę do Wrocławia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~donat niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 8:45
To sie powinno nazywać dzień seniora ..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 9:01
dobrze że niema pogody bo i tak nikogo tam by nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 17:29
dobra nie marudzic tylko odpalamy balkoniki i ruszamy na impre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.