Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dni Bolesławca 2015

~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 20:15
Jak się zrobi imprezę dla starszego pokolenia to przynajmniej wiadomo że będą odbiorcy. Młodym nie chce się ruszyć dupska sprzed komputera. Ile już było imprez dla młodych gdzie widownia świeciła pustkami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ile niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 20:36
No ile było??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ile niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 20:38
No ile było??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 0:06
ja żadnej imprezy dla młodych nie pamiętam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 8:46
~ napisał(a): ja żadnej imprezy dla młodych nie pamiętam :|

Bo poza ekranem swojego komputera czy komórki świata nie widzisz. Zrobisz imprezę dla młodych to na sali kilka osób a zrób dla starszych to na widowni miejsc brakuje.
Masz pretensje? Wyskocz z pomysłem jaka impreza Cię interesuje. Zrób wywiad wśród rówieśników czy byliby zainteresowani uczestnictwem. Podziel się pomysłem z ewentualnymi organizatorami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 10:44
Jezeli sa to Dni Boleslawca,to niech będą,nie mieszać z czymś innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zigi rozalski niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 11:18
Tandetne czeskie wesołe hihi miasteczko gdzie pijani czesi podrywają małalaty jedzenie masakrycznie drogie !!! nabijanie kasy sobie i miastu a ty idz napij sie i zapomnij chwile o szarej rzeczywistosci :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:49
My nie jugole :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza